Anasayfa / Siyaset / MHP’den Narlı Marina’ya Türk Bayrağı 
zeytin

MHP’den Narlı Marina’ya Türk Bayrağı 

Milliyetçi Hareket Partisi, bir süredir büyük bayrak bulunmayan Narlı Marina’ya Türk Bayrağı armağan etti. Narlı Su Ürünleri Başkanı Ertan Özdemir’e teslim edilen bayrak, iskelenin ucunda göndere çekildi.

Konuyla alakalı açıklama yapan MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz; ‘’Kutsal kabul ettiğimiz, rengini şehitlerimizin kanından alan Türk Bayrağımızın, topraklarımızın her noktasında dalgalanması Ülkücü Hareket’in kırmızı çizgisidir. Geçmişte malum süreçte yaşanan bayraklarımızın indirildiği dönemde de, en net tepkiyi veren Ülkücü Hareket olmuştur. Gemlik’te de bayrağımızın hiçbir yerde eksik olmamasını arzu ediyoruz. beautybay.com

‘’Kooperatif başkanına teşekkür’’

Narlı’da da marina bölümü önemli ölçüde bakımsızlığı ile öne çıkıyordu. Ertan Özdemir, işinin hakkını vermiş ve neredeyse baştan sona Marina’yı düzenlemiş. Biz de ilçemiz adına kendilerine teşekkür ediyor, düzenlemede payımız olsun  diye bayrak armağan ediyoruz’’ dedi.

mhp-bayrak1-1024x768 MHP’den Narlı Marina’ya Türk Bayrağı 

Bir yorum

  1. Merhabalar editör, haberde marina olarak addettiğiniz yer, Resmiyette Narlı Balıkçı Barınağı olarak anılmaktadır. Bilgilerinize !

Bu Habere Yorum Yazın

<şekil class = "op-ad" >
%d blogcu bunu beğendi: