Anasayfa / Gemlik Haberleri / Muhtarlar Bu Dönemde Devam Dedi
zeytin

Muhtarlar Bu Dönemde Devam Dedi

Muhtarlar Bu Dönemde Devam Dedi

Gemlik’te Yerel İdareler Seçimleri öncesinde, Bursa Gemlik Muhtarlar Derneği üyesi olan muhtarların bir kısmı, sonraki seçimde de aday olacaklarını ifade ettiler.

Dernek Başkanı ve aynı zamanda Dr. Ziya Kaya Mahallesi Muhtarı Enver Çelik, Hamidiye Mahallesi Muhtarı Necmi Ünlü, Muratoba Muhtarı Hüseyin Sukuşu, Ata Mahallesi Muhtarı Süleyman Özgüneş ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mehdi Ağrı’nın katıldığı açıklamada, Gemlik’in büyük bölümüne hitap eden mahallelerin büyük bölümünün aday olacağı ifade edilirken, sonraki dönemde de hizmetlerine devam edeceklerini dile getirdiler.

Konu ile alakalı değerlendirme yapan Bursa Gemlik Muhtarlar Derneği Başkanı Enver Çelik; ”Dernek olarak muhtarlarımızla uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Tüm üye arkadaşlarımız yine aramızda olacak. Kurumlarla uyum içinde yaptığımız çalışmalarda, vatandaşlarımıza ve mahallelerimize hizmet verdiğimize inanıyoruz. Cumhurbaşkanımızın muhtarlara verdiği önemin farkındayız. Buna göre bizler de sorumluluklarımızı artırdık” dedi.

Bu Habere Yorum Yazın

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
<şekil class = "op-ad" >
%d blogcu bunu beğendi: