Anasayfa / Gemlik Haberleri / Kara ve Ekibinden Gazetemize Ziyaret
zeytin

Kara ve Ekibinden Gazetemize Ziyaret

seda-kara-cumhuriyet-mahallesi-192x192 Kara ve Ekibinden Gazetemize Ziyaret

Kara ve Ekibinden Gazetemize Ziyaret

Gemlik Cumhuriyet mahallesi muhtar adayı Seda Kara ekip arkadaşı aza adayları ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz sahibi ve Genel yayın yönetmeni Hurşit Topal tarafından karşılanan Kara, muhtarlığı boş zamanlarını doldursun diye değil, 25 yıllık eğitimcilik hayatımın ardından yaşadığımız topluma faydalı olmak için ekip olarak yola çıktık dedi.

Kara, “Ben değil Biz olma ilkesi ile mahallemiz için insiyatif olan sekiz kişilik ekibimizle yeni bir yola çıktık. Bu yeni başlangıç ile birlikte değişimin öncüsü ve uygulayıcısı olarak mahallemize hizmet edeceğiz. Uygulanabilir ve sürdürebilir projeler önceliğimiz olacak.

Ulaşım, Çevre, Sokak hayvanları, Sağlık, Eğitim konularında Cumhuriyet mahallemizin ihtiyaçlarını biliyoruz. Bu problemler ve iyileştirmeler için gerekli tüm girişim ve takipçiliğimizle mahallemizi toplu mesaj yolu ile bilgilendireceğiz.

Tüm sivil toplum kuruluşları ile ortak çalışacağız. Benim ve birçok arkadaşımızın üye olduğu Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme derneğinde yaptığımız projeler ile bilgi ve deneyim sahibiyiz…Bu tecrübe ve bilgilerle Cumhuriyet Mahallesi sakinlerinin öneri ve fikirleri ile örnek mahalle olacağımızdan şüphemiz yoktur.

Mahallemizin değişik yerlerine koyacağımız öneri kutuları ile mahallemizin önerilerini alacak ve yine toplu mesaj yolu ile mahallemiz bu fikir ve uygulamalardan haberdar olacaktır” dedi.

 

Bu Habere Yorum Yazın

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
<şekil class = "op-ad" >
%d blogcu bunu beğendi: