fbpx
Anasayfa / Gemlik Haberleri / Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı
zeytin

Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı

Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı

Gemlik Ülkü Ocakları, Gemlik Asım Kocabıyık Camii girişinin karşısında bulunan yeni binasının açılışını yaptı. Taşınma ve tadilat işlemlerinin düzenlenen yapılan açılış programı mehteran ve dualar eşliğinde yapıldı.

Açılış programına Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Enes Küçük, MHP Gemlik İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, CHP İlçe Başkanı Cemil Acar, GTSO Başkanı Paşa Ağdemir, Gemlik Müftüsü Dr. Mehmet Reşat Şavlı, Gemlik Esnaf Odası Başkanı İsmail Beki, Ak Parti ilçe başkan yardımcısı  Ömer Bayrak ve Ak Parti Gençlik Kolları başkan vekili Furkan Siyaher, Belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baydar ve yönetimi ile ülkücü harekete gönül veren çok sayıda isim katıldı. Açılış öncesinde mehter takımının gösterisi davetlilerden ilgi görürken, pek çok vatandaşın da cep telefonlarıyla gösteriyi görüntülemesi dikkatlerden kaçmadı.

Baydar; Üzerimizdeki Sorumluluğun Farkındayız

Açılış öncesinde söz alan Gemlik Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baydar; ”Bizler omuzlarımızdaki yükün ağırlığını biliyor ve buna yakışır faaliyetler yapmaya çalışıyoruz. Ülkü Ocakları olarak bu davanın çamı da kozalağı da bizim. Bu ocak burada açılmışsa, bu dava için bizi ikbal kaygısı içinde yetiştirmeyen, bizi yetiştiren büyüklerimiz sayesinde açılmıştır. Ülkücünün mukaddesatı Allah’ın varlığından gayrı şan, resulün ise riyasetinden gayri nam tanımaz. Biz yalnızca alemlerin rabbi olan Allah’ın gazabından korkarız” dedi.

Ocak 05 1024x682 - Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı
Ocak 06 1024x682 - Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı
Ocak 08 1024x682 - Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı
Ocak 10 1024x682 - Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı
Ocak 02 1024x682 - Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı
Ocak 07 1024x682 - Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı
Ocak 04 1024x682 - Gemlik Ülkü Ocakları Yeni Binasının Açılışını Yaptı

Bu Habere Yorum Yazın

<şekil class = "op-ad" >
%d blogcu bunu beğendi: