Gemlik belediyesi avm’de kurum incelemelerine başladı

Gemlik Hükümet Konağının, AVM’ye geçeceğinin kesinleşmesi sonrasında ilk hazırlıklar başladı.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı, Mal Müdürü Osman Şahin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran ve Belediye plancıları ile birlikte, Gemlik Cius AVM’de incelemelerde bulundular.

Kurumlar kendi yerleri ile alakalı da incelemeler yaparken, dışarıda bulunan Tapu Müdürlüğünün de AVM düzenlenince  AVM içerisinde yer alacağı kaydedildi. Kurum Müdürleri kendi bölümleri ile alakalı değişecek bölgeleri de tespit etti. Dönem içerisinde, kurum müdürlüklerinden incelemelerin sürerek, taşınmaya hazır hale getirileceği de dile getirildi.

Yılmaz; ‘’108 bin kişi mağdurdu’’

Hükümet Konağının AVM’ye taşınması ile alakalı konuşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz; ‘’Gemlik AVM, rantabl kullanılamadı. Biz de en uygun şekilde kullanmanın yollarını aradık. Ya hükümet konağı, ya da Belediye olacaktı. Gemlik AVM’yi Hükümet Konağına vererek, hem vatandaşlarımızın kolay ulaşmasını sağlayacak, hem de karşılığında alacağımız arsalarla, Belediye olarak hizmet üreteceğiz. Gemlik adına 108 Bin kişinin hem mağduriyetini giderecek, hem de hizmet edeceğiz’’ dedi.

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş