AK Gençlik’ten Anlamlı Ziyaret

‘Anneler Günü’ ve ‘Engelliler Haftası’ programı.

Gemlik Ak Parti Sosyal işler başkanı İnci Bülbül Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Ali  Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Engelliler Haftası münasebetiyle engelli durumu bulunan  gençleri ziyaret ederek engelli gençlerin annelerinin anneler gününü kutladı.

Ziyaret esnasında samimi ve sevgi dolu anlar yaşanırken ziyaret edilen aileler ziyaretten duydukları memnuniyeti ‘ Bizleri her zaman mutlu ediyorsunuz, her zaman yanımızdasınız’ diyerek ifade ettiler.

Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Ali Kaya’da Annelerimiz de engelli arkadaşlarımız da her zaman bizim baş tacımızdır. Annelerimiz üstlendikleri büyük sorumluluk anlayışıyla milli değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe aktarılmasında da büyük görevler üstlenmektedirler. Annelerimizin her zaman yanında olmak, yüzlerini güldürmek, gurur duyacakları evlatlar olmak onlara verilebilecek en kıymetli armağandır. Cenneti onların ayaklarının altına sererek, ona giden yolun annelerimizin rızasına bağlayan islam dininin mensupları olarak, her günü anneler günü bilmeliyiz. Engelli arkadaşlarımızın yanında olmak bizim vazifemizdir. Dostlukları arkadaşlıkları bizim için çok değerlidir. Onların rahatı için gayret göstermekteyiz’ diyerek Gemlik Belediyesi tarafından yapılan Engelsiz Kafeyi hatırlatarak ‘Belediye Başkanımız Refik Yılmaz bu konuda çok hassas. En son Engelsiz Kafe’yi sizlerin hizmetine sunarak her zaman olduğu gibi hassasiyetini göstermiştir’ dedi. Program hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş