AK PARTİ GEMLİK’TEN TARİHİ KONGREYE ÇIKARMA

AK Parti Bursa teşkilatları Gemlik ile birlikte  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden yuvasına döndüğü tarihi kongreye 52 otobüslük katılımla adeta çıkarma yaptı. Gemlik’ten Ankara’ya 4 otobüs kaldırıldı.

AK Parti Bursa İl ve 17 ilçe teşkilatı bütün kademelerinden üyeleri ile büyük kongreye katılım sağladı. Kongre için erken saatelerde başlayan seferlerle il ve ilçe teşkilatlarından partililer Ankara’ya hareket etti. Konu hakkında açıklamalarda bulunan AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, AK Parti Bursa teşkilatları olarak bu tarihi günde de üzerilerine düşeni gerçekleştirerek, tüm teşkilatları ile Ankara’da hazır bulunduklarını belirtti.

Tarihi kongre ile dünyaya örnek bir şekilde emanetin sahibine teslim edildiğini vurgulayan Başkan Torun, “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan ömrünü adadığı, ‘Sevdam’ dediği partisine her kademeden on binlerce dava arkadaşının sevgi gösterileri eşliğinde geri döndü. Bu kavuşma ülkesi için hizmet aşkıyla yanan AK Parti teşkilatlarına ayrı bir heyecan getirecek, daha güçlü bir Türkiye hedeflerimiz doğrultusunda adımlarımız hızlanacaktır. Tarihi kavuşma ülkemize ve milletimize hayırlar getirsin” dedi.

Öte yandan Gemlik AK Parti ilçe Başkanı Zafer Işık ve yönetim kurulları Gemlik Belediye Başkanı Refik Yilmaz ve Meclis üyeleri katılımı ile Gemlik’ten Ankara’ya giden 4 otobüslük kafile gece geç saatlerde ilçeye döndüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş