AK PARTİ’DEN KASTAMONULULARA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Ak Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, Gemlik Kastamonulular Derneğini ziyaret ederek, seçim dönemindeki ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Zafer Işık ve ilçe yönetimini, dernek ziyaretinde Dernek Başkanı Cafer Çevik ve yönetimi karşıladı.

Işık; ‘’Bizler referandum süreci boyunca, tamamen maddeleri anlattık. Halkımız da buna göre kararını verdi. Türkiye genelinde de, vatandaş ‘evet’ dedi. Kısa bir dinlenme sonrasında, çalışmalarımız yeniden başladı. Parti olarak, kucaklayıcı olmalıyız. Referandum bitti, bugün birlik zamanı.

Evet, veren de, hayır veren de bizimdir. Evet, verenlerin neden evet dediklerini, hayır verenlerin neden tereddüt ettiklerini analiz ediyoruz. Sandıktan çıkan sonucu doğru analiz etmek, buna göre çalışma yapmak ve halkın verdiği mesajı anlamak, iktidar partisi olarak bizim asli görevimizdir. Bundan sonraki süreçte, son dönemde yaptığımız gibi mahallelerden fikir alacak, çalışmalarımızı bu yönde yapacağız. Katılımcı bir hizmet anlayışıyla, ilçemizi daha yaşanabilir noktaya getirmek adına çalışacağız. Bize destek verenlere teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş