Bıyıklı; ‘’Gemlikliler sürekli Bursa’ya gidiyor’’

MHP Gemlik İlçe Teşkilatına hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken, teşkilatın kapısını son olarak 2014 seçimlerinde aday olan ve yaklaşık 21 Bin oy alarak, seçimi az farkla kaybeden Belediye Başkan Adayı Dr. Adnan Bıyıklı çaldı.

Özcanbaz, ‘’yarım kalan işimizi tamamlamalıyız’’

İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, ‘’2014 seçimlerinde önemli oy oranına ulaştık. Gemlik’in Milliyetçi Hareket’ten beklentisinin yüksek olduğunu da bu seçimle anlamış olduk. Sonraki seçimlere iyi bir çalışma ile hazırlanacağız. Gemlik’te neyin eksik olduğunu, neye ihtiyaç olduğunu çok iyi biliyoruz. Vatandaşlarımızla bir araya gelerek de, sorunları değerlendiriyor, çoğu zaman da yerlerinde inceliyoruz. Gemlik’in sahipsiz olduğunun, yönetiminin yaptırımı bulunmadığının farkındayız’’ dedi.

Bıyıklı; ‘’Gemlikliler sürekli Bursa’ya gidiyor’’

Dr. Adnan Bıyıklı ise; ‘’Gemlik’in sosyal hayatı bitme noktasında. Gemlik’te pek çok vatandaşımız, sosyal hayatın darlığından dolayı Bursa veya Mudanya’da zaman geçiriyor. Bu konuda 3 yıl içinde herhangi bir çözüm bulunmadı. Sanki seçim öncesindeki gibi geleceğe yönelik vaatler veriliyor. ‘’olacak ve yapılacak’’ söylemlerinin zamanı geçti. 3 yılda sosyal hayata katkı için neyi yaptılar? Gemlik’te sosyal hayatın bu derece kötü duruma gelmesi, aklımıza kasıtlı olarak mı bitiriliyor? Sorusunu getiriyor’’ şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş