BURSASPOR TRİBÜNLERİ GALİP’İ UNUTMADI

Bursaspor’un ülke genelinde tanınan taraftar grubu Teksas, geçtiğimiz hafta içinde cinayet sonucu hayatını kaybeden Galip Canayaz’ı unutmadı.
Bursaspor, kritik maçta sahasında Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelirken, Bursaspor’un taraftar grubu Teksas adeta vefa örneği gösterdi. Fanatik Bursaspor taraftarı olan, sürekli Bursaspor eşorfmanı veya forması ile görülen Galip Canayaz’ı unutmadılar. Maç öncesinde ilk olarak ‘’Teksaslılar ölmez, kalplerde yaşar’’ pankartı dikkat çekti. Sonrasında ise diğer gruplar da ‘’Kalbimizdesin Galip’’ ve ‘’Galip Canayaz’’ pankartları açtılar. Maçın çeşitli dakikalarında da, Galip Canayaz’ın tezahüratları yapıldı.
Gemlikli Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Yılmaz ise; ‘’Bizler, Bursaspor’u bu yüzden seviyoruz. En kötü günlerinde bile, Bursaspor taraftarı, Bursasporlu olmanın taraftarlıktan ve futboldan çok daha öte bir şey olduğunu herkese göstermiş oldu. Bursaspor Teksas Grubuna, Gemlik Tayfa’ya ve tüm taraftar gruplarımıza teşekkür ediyor, Canayaz’a Allahtan rahmet, acılı ailesine de başsağlığı diliyorum’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş