Vakkas Yıldız; Gemlik halkımızla kucaklaşmaya devam edeceğiz.

Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı yeni dönemin ilk ilçe divan toplantısını yoğun bir katılım ile ilçe binasında gerçekleştirdi. İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen kongrede emeği geçenlere ve katılanlara teşekkür ederek konuşmasına başladı. Bu ikinci dönemimiz geçen dönemde olduğu gibi kutuplaştırmadan tüm Gemlik halkımızla kucaklaşmaya devam edeceğiz. Gemlik için elimizden gelen ne varsa var gücümüzle çalıştık yine çalışmaya devam edeceğiz dedi.

Gelmiş olduğumuz süreç tekrar göstermektedir ki ; Türkiye’nin, milli görüşün projelerine, düşüncelerine ve fikriyatına ihtiyacı olduğunu belirtti.

Yıldız , “Ülkemizin geleceği, İslam aleminin huzura ve barışa kavuşması, dünyamızda bir saadet döneminin başlaması, sadece ve sadece milli görüşün, önce ülkemizde iktidara gelmesiyle mümkün olacak.” dedi.

İktidara geldiklerinde adaletin kamil manada tecellisini sağlayacaklarını ifade eden Yıldız , “Ahlaki ve manevi değerler denildiği zaman aslında Hak anlayışı bunun tam göbeğindedir. Hak üstün tutulmadan bir ülkede huzur olmaz. Dünyada huzur olmaz. Ondan dolayı biz Hak’kı üstün tutacağız.” diye konuştu.

Yıldız, milli görüş iktidara geldiğinde Türkiye’deki sorunların hepsinin çözüme kavuşturulacağını belirterek, şunları kaydetti:

“Neye ihtiyacımız varsa iğneden ipliğe, tanktan, toptan, tüfekten, yolda yürüyen arabaya kadar her şeyi imal etmek için yola çıkacağız. Biz böyle söylediğimiz için diyorlar ki, ‘Bunlar deli, akılları başlarında değil’. Doğru bizde delilik var ama biz işimizin delisiyiz. Memleketimizin delisiyiz. Birisi çıksın, Anadolu’yu buna Gemlik’i de dahil edebilirsiniz her tarafını dolaşsın. İktidara geldiğimizde biz bunu yapacağız, ‘Burada deli var mı?’ soracağız önce. Niye? Bizim yapacağımız işleri ancak işinin delisi olan insanlarla başarırız. Başkalarıyla başaramayız. Biz bunu denedik ve gördük. Dağları devirir bizim insanımız. Yeter ki siz onun elinden tutun. Onun için biz başka olacağız. Ülkemizin geleceği, İslam aleminin huzura ve barışa kavuşması, dünyamızda bir saadet döneminin başlaması, sadece ve sadece milli görüşün, önce ülkemizde iktidara gelmesiyle mümkün olacak. Gönülden inanıyoruz buna.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş