Suç Makinesi Gemlik’te Yakalandı

   Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri Kumsaz mevkiinde , hareketlerinden şüphelendikleri şahsı inceleyince, şahsın suç makinesi olduğu ortaya çıktı. 6 Ayrı suçtan aranan İsmail A. (46) Gemlik’te yakayı ele verdi.

‘’Hırsızlık, gasp, dolandırıcılık’’

   Suç portföyünde hırsızlık, gasp, tehdit,  dolandırıcılık, kredi kartı dolandırıcılığı ve benzeri suçlar  olan İsmail A. Kumsaz üzerinden otomobiliyle Bursa’ya geçmek istedi. Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü Kumsaz uygulama noktasında bulunan Kumsaz Ekibi şahsın hareketlerinden şüphelenince otomobilde detaylı inceleme yaptı ve şahsın uzun zamandır farklı suçlardan arandığını tespit etti.

‘’Plaka başka araca ait’’

   Ayrıca İsmail A’nın yakalandığı aracın plakası üzerinde de inceleme yapan Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 26 Plakalı aracın zanlının kullandığı araca değil farklı bir araca ait olduğunu tespit ettiler. Zanlı o aracın da kendine ait olduğunu iddia etse de, iddiasını kanıtlayamadı.

‘’Hakkında kayıp ilanı bile var’’

   Ankara ve Eskişehir’de farklı suçlardan aranan hakkında kesilmiş cezalar da bulunan şahıs ile alakalı Eskişehir’de kayıp ilanının da verildiği öğrenildi.

   Yakalanan zanlı, Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesinde rapor alındıktan sonra ilk sorgusu yapılmak üzere Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirildi.

   Sorgusunun ardından aranması olan yerlerden birine teslim edilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş