ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ PROJE ATOLYESİ EKİBİ İLE İFTAR BULUŞMASI

 

Gemlik Kent Konseyi, Gemlik Belediyesi ve Gemlik Gönüllü Gençlik Derneği Yönetimi Uludağ Üniversitesi Proje Atölyesi ekibini iiftar yemeğinde ağırladı.İftar yemeğinin yanı sıra programda ortak projeler de masaya yatırılarak konuşuldu.

Gemlik Belediyesi, Gemlik Kent Konseyi, Gemlik Gönüllü Gençlik Derneği Yönetimi ve  Uludağ Üniversitesi Proje Atölyesi ekibi düzenledikleri iftar yemeğinde  bir araya  geldi. Programa Gemlik Belediye Başkan Vekili Ahmet Avcı, Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim Gemlik Belediyesi Encümen Üyesi Fehmi Arslan, Gemlik Gönüllü Dernek Başkanı-Gemlik Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Ceyhan Türe ve çok sayıda genç öğrenci katıldı.

Düzenlenen iftar programında  konuşan Gemlik Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim gençlerle bir çok projeler yaptıklarını gençlerin isteklerini yerine  getirmekten çok mutlu olduklarını ifade etti.Serim, hedeflerinin ise gençlere  destek vermek olduğunu ve onların bu yürüdükleri yolda başarılı olmalarını sağlamak için çalıştıklarını belirtti. Gençler için onlar bizim yarınımız değil tam da bugünümüz diyen Mukaddes Serim gençlerin varlıklarının kendilerine güç verdiklerini söyledi.

 

Gemlik Belediye Başkan Vekili Ahmet Avcı ise iftar programına katılan gençlere teşekkür ettiğini söylerken, kendisininde gençleri yakından takip ettiğini ve sorunlarının çözümü için çalıştıklarını her zaman gençlerin projelerinde yanlarında olduklarını belirtti.

Gemlik Gönüllü Dernek Başkanı ve Gemlik Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyesi Ceyhan Türe, ağırlamış oldukları Uludağ Üniversitesi Proje Atölyesi ekibi hakkında bilgi verirken gecenin anlam ve önemine değindi. Türe,’Bu ekibimiz uluslararası proje düzenleyen bir ekip.Bu iftar programında ortak projeleri hem konuşmak adına hemde bu mübarek ramazan ayında birlikteliğimizi gerçekleştirmek adına toplanmış bulunmaktayız’dedi.

Düzenlenen iftar programı çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş