Giresunlularda Ataş Dönemi

   Gemlik Giresunlular Derneğinde yapılan kongre sonrası Halil Ataş ve yönetimi göreve geldi.

   Ataş başkanlık görevini Durmuş Uslu’dan devraldı.

   Ataş kongrede yaptığı açıklamada, “dernek yönetimi bu zamana kadar birlik beraberlik adına bir çok faaliyet ve etkinliklere öncülük ederek Çevre Dernek ve illerdede bu sinerjiyi devam ettirmiştir.

Kendisine hemşehrilerimiz adına yaptığı bir çok işlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Ataş; “Yeni Yönetim uzun süren çalışmalar sonucu yeni simalar, birlik başkanları ve diğer Stk başkanlarımızında içinde bulunduğu kapsamlı, nitelikli kişi ve kurumlardan oluşmaktadır. Bizler daha öncede çeşitli deflar dernekte görev almış, yıllar öncesinde derneğin eski yerinde, aktif görev almış bu bağlamda ilk bilgisayar ve üye takip sistemi ile  sünnet cemiyetleri, Kan Bağışı, Köy Okullarına giyim ve kitap kampanyası gibi bir takım etkinliklerde kısa zamanda topluma önemli ivmeler kazandırdık.

Şimdi bir ve beraber olmamızın önemini vurguluyoruz. Hepimizin aslında bu yapı içerisinde sorunlarımızı birileri ile değilde birbirimizle konuşarak çözmemizi ve yeni yönetim olarak Hem  Hemşehrilerimize Hemde Gemlik Toplumuna  faydalı üretici, kazanımcı çalışmalar içerisinde daha aktif olacağız. Önceki başkanımız Durmuş Uslu ‘ya da bu zamana kadar yapmış olduğu faaaliyet ve emekleri için çok teşekkür ediyoruz. Derdin Neyse Davan Odur sözünü dektare ederek ,Hepimizin dürüst samimi ve birbirimize güvenerek, sarılarak aşamayacağımız hiçbir engelin bulunmadığını ifade ediyoruz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş