AGD’den Saadet Partisi Gençliğine Ziyaret

Anadolu Gençlik Derneği ve Yönetimi, Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanlığına yeni atanan Can Tatar ve yönetimini ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Anadolu Gençlik Derneği İlçe Başkanı Caner Limon, “ Bizleri samimi bir ortamda karşılayan Saadet Partisi Gençlik Kolları başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum. Saadet gençliği ile bizim dertlerimiz ortak. Gençler geleceğimizin teminatıdır. Malesef ülke gençlerimizin içine düştüğü manevi kriz yüksek düzeydedir. Zinanın, madde bağımlılığının ve alkol tüketiminin katlanarak arttığı, uyuşturucunun belasının ilköğretim düzeyine indiği bu dönemde, Anadolu Gençlik Derneği olarak yaptığımız çalışmalar ülkemiz gençliği için sığınılabilir bir liman, uzatılmış bir dost elidir”dedi.

Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Can Tatar ise; ‘’Gemlik gençlerinin ve ülkemizin sıkıntılarını bilmekteyiz. Gençleri içine düştüğü bu kaostan kurtarmak için hep birlikte çalışmaya hazırız. Evvelki yıllarda Millî görüş iktidardayken, sadece ekonomik kalkınma değil manevi kalkınmada yapıldı. Bu dertleri ortadan kaldıracak çözüm Millî Görüş iktidarı ile gelecektir.’’ şeklinde konuştu.

Ziyaret hediyelerin takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş