Gesyad’ın yemeğinde birliktelik vurgusu

Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği,  Sosyal Yaşam Merkezi’nde, Gemlik’in çeşitli noktalarından ailelerle yemekte bir araya geldi. Birliktelik Yemeğine  Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Gemlik Kaymakamı Gürbüz Karakuş, Belediye Başkanı Refik Yılmaz, MHP İlçe Başkanı Mehmet Emin Özcanbaz ve çok sayıda misafir katıldı.

Konuşmasına birlik ve beraberlik vurgusuyla başlayan dernek başkanı Şükrü Deviren; ‘’Ülkemizin tıpkı Hacı Bektaş-i Veli’nin sözündeki gibi bir olmaya, iri olmaya, diri olmaya ihtiyacı vardır. Bizde çeşitli organizasyonlar düzenleyerek birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek istiyoruz. Hepimiz birey olarak birlik, beraberlik ve yardımlaşmaya ihtiyaç duyuyoruz. Birlik olarak çok farklı konularda başarılı olabiliriz. Bizler, sosyal yaşam olarak yola çıkarken, bir yandan da farklı aileler ve kültürlerle de bir araya gelmeyi, aynı zamanda sosyal yardımlar konusunda da aracı olmayı hedefledik. Bu doğrultuda da çalışmalarımıza devam ediyoruz. Katılan, etkinliklerimize destek veren, yanımızda olanlara ve bugün bizi onurlandıran, Gemlik’in farklı noktalarından gelen ailelerimize de teşekkür ediyoruz’’ dedi.

Ak Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın yaptığı konuşmada devletin dezavantajlı ailelere yaptığı yardımlardan bahsetti. Organizasyonu düzenleyen dernek başkanına teşekkür etti. Yemek müzik dinletisiyle devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş