Saadet Partisi’nden Ömer Mete’ye Ziyaret

Saadet Partisi Gemlik İlçe Teşkilatı Gemlik’te görev yaptığı sürece Gemlik halkı tarafından çok sevilen Muş Başsavcısı Ömer METE Bey’i Muş’ta ziyaret etti. Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Vakkas YILDIZ ve Mahalli İdareler Başkanı Hamza AYGÜN’ü   Muş Havalimanında karşılayan Mete heyete bölgenin tarihi mekanlarını gezdirdi.

Gemlik’in kendisi için unutulmaz bir yere sahip olduğunu söyleyen Mete tüm Gemlik halkına selam söyledi.
Saadet Partisi İlçe Başkanı Ahmet Vakkas YILDIZ ise şunları söyledi: “Başsavcımız Sayın Ömer METE Bey’in misafirperverliğinden, görmüş olduğumuz ilgi ve alakadan dolayı kendimizi evimize gelmiş gibi hissediyoruz. Bu nedenle kendisine teşekkür ederiz. Kendisinin, Gemlik halkının ve Saadet Partililerin gönlünde her zaman yeri olduğunu bilmesini istiyoruz.” dedikten sonra sözlerini noktaladı.

Mahalli İdareler Başkanı Hamza AYGÜN ise; “Sayın Başsavcımıza ilgi alaka ve güler yüzünden dolayı teşekkür ederiz. Kendisine buradaki görevinde kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Gemlik’te görev yapmış ve Gemlik’e değer katmış dostumuzu ziyaret etmekten dolayı mutluyuz. Saadet Partisi olarak dostlarımızı ziyaret etmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş