Saadet Gençliğinden Emniyet Müdürlüğü Ziyareti

Saadet Partisi Gemlik Gençlik Kolları Başkanı Can Tatar ve yönetim kurulu üyeleri Cihat Murat Ak, Hasan Behlül Bayrak ve Emre Yıldız Gemlik İlçe Emniyet Müdürümüz Abdulkadir Yüce’yi makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ana sebebinin “madde bağımlılığı” olduğunu belirten Tatar şunları söyledi: “Bugün tüm dünya gençliğinin ve maalesef ülkemizin ortak problemi haline gelen madde bağımlılığı meselesine tüm milletimizin dikkatini çekmek istiyoruz. Gerek ülkemizde gerek ilçemizde uyuşturucu madde bağımlısı gençlerimizin arttığını ve neredeyse ortaöğretim seviyesine kadar düştüğünü yerel ve genel basından takip ediyoruz.  İlçemizin mülki idarecilerinin ve şahsınızda emniyet teşkilatımızın uyuşturucu madde satıcıları ve madde bağımlıları ile mücadele ettiğini görüyor ve bu mücadelenizi takdir ediyoruz. Saadet Partisi Gemlik Gençlik Kolları teşkilatı olarak devletimizin bütün birimlerine, sivil toplum kuruluşlarına işbirliği çağrısında bulunuyor ve madde bağımlılığına karşı mücadelemizi başlatıyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.

İlçe Emniyet Müdürümüz Abdulkadir Yüce ise; “Öncelikle siz, Saadet Partili gençlerin konuya duyarlılığından dolayı teşekkür ediyorum. Emniyet teşkilatı olarak hem ilçemizde hem de ülkemizde madde bağımlılığına karşı büyük mücadele içerisindeyiz. Burada sizin gibi siyasi partilere sivil toplum kuruluşlarına ve ailelere büyük görevler düşmekte. Madde bağımlılığını ortadan kaldırmak ve gençlerimizi bu illetten kurtarmak için her alanda olduğu gibi bu alanda da ortak çalışmalıyız. Bilhassa anne babalar çocuklarına karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranmalı. Şüpheli gördükleri durumları bizimle paylaşmalı.” diyerek sözlerini noktaladı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş