Yılmaz Taşeron İşçilerle Yemekte Buluştu

24 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile taşeron işçilerin devlet kadrosuna geçiş süreci başlamasının ardından, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, belediyede çalışan taşeron personel ve ailelerini yemekte ağırladı. Sosyal Yaşam Merkezinde düzenlenen yemek programına, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ın yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Avcı, Kadir Erol, Belediye Meclis Üyeleri, birim amirleri, belediye personeli ve aileleri katıldı.

Düzenlenen programda, yeni taşeron yasası hakkında bilgiler vererek konuşmasına başlayan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Cumhurbaşkanımızın direktifleri, Çalışma Bakanlığımızın da yoğun çalışma temposuyla 4 Aralık 2017 itibari ile kamu kuruluşlarında çalışan tüm taşeron işçilerimiz kadrolu oldu. En başta bunu sağlayan Cumhurbaşkanımıza bir teşekkür borcumuz var. Gemlik’in tarihinde yapılamayan hizmetleri sizlerle bir bir gerçekleştirdik. Gemlik’in çehresini sizlerle değiştirdik. Sizler bizim sahada ki elimiz, ayağımız, gözümüz, kulağımızsınız. Gemlik’in gelişimi ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda büyük bir özveriyle çalışan siz değerli yol arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Makamlarımız ve mevkilerimizi ne olursa olsun, hepimiz vatandaşımızın hizmetkârıyız. Bizim hizmet anlayışımız da, Millete efendilik yapmak yok, Millete hizmet etmek var” diye konuştu.

900’e yakın katılımın olduğu programda, Gemlik Romanlar Yardımlaşma Derneği Tasavvuf grubu birbirinden güzel ilahileri ile misafirlere maneviyat yüklü keyifli bir gece yaşattı.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş