CHP’den Gazilere Ziyaret

CHP’den Gazilere Ziyaret

CHP Gemlik İlçe Başkanlığı 19 Eylül Gaziler Günü sebebiyle Türkiye Muharip Gaziler Derneği Gemlik Şubesi’ni ziyaret etti.

Ziyarete CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar, Belediye Başkan Adayı Mehmet Sertaslan, İlçe Yönetimi ve Kadın Kolları Başkanı Mehtap Ünlü katıldı.

“Gazilerin yeri başımızın üstüdür”

Vatan uğruna savaşmış ve gazi olmuş vatandaşlarımıza ne kadar teşekkür etsek az diyerek konuşmasına başlayan CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar, “ Gaziler yaşayan anıtlardır diyen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bu sözü bugünlere ve yarınlara da ayna tutmuştur. Bizler bu vatan uğruna gazi olmuş kardeşlerimizin için ne yapsak az, Türkiye Cumhuriyeti sizin gibi gözünü kırpmadan cepheye koşan vatanseverler sayesinde ayaktadır, sağ olun var olun” dedi.

“Gaziler arasında ayrımın bitmesi lazım”

Tüm gazilerimiz Türkiye Cumhuriyeti’nin değeridir diyerek sözlerine başlayan CHP Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Sertaslan: “Bugünkü gaziler günü konuşmanızdan çok etkilendik. Sizler Mustafa Kemal’in yeryüzündeki gölgelerisiniz. Ama ne yazık ki son zamanlarda gaziler arasında ayrım yapılıyor bu çok yanlıştır. Gazilerimiz arasında ayrım yapmadan maaş ve sosyal hakların düzenlenmesi tekrar ve gözden geçirilmelidir. Türkiye Cumhuriyeti sizlerin sayesinde ilelebet payidar kalacaktır” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş