Festivale Mehmet Erdem ile Muhteşem Final

Festivale Mehmet Erdem ile Muhteşem Final

  1. Uluslararası Gemlik Zeytini Festivali bu yıl göz doldururken, festivalin finali de ünlü sanatçı Mehmet Erdem’in konseri ile son buldu. Engelsiz Kafe’de bulunan geniş alanda düzenlenen konsere ilgi büyüktü.

Festivalin finaline Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Kent Konseyi Başkanı Mukaddes Serim, Konserin Sponsorluğunu yapan Borusan A.Ş.’nin Kampüs Müdürü Serdar Özkaleli ve meclis üyeleri de iştirak etti.

GENÇLER AKIN ETTİ

Engelsiz Kafe’de düzenlenen Mehmet Erdem konserine gençler akın ederken, alanda nerede ise boşluğun kalmaması dikkat çekti. Gemlik 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki alana göre daha geniş ve görsel olarak daha uygun olan bölgede, konsere katılanlar doyasıya eğlendi.

ERDEM; ”GEMLİK ZEYTİNİN BAŞKENTİ”

Mehmet Erdem sahne performansı ile de dikkat çekerken, ”Gemlik’te bu yıl dördüncü festival düzenleniyor. İnşallah 40’ıncı ve 400’üncü festival de yine bu coşkuyla düzenlenir. Gemlik zeytinin başkenti. Gemlik zeytinini zaten anlatmaya bile gerek yok. Biz daha önce tattık ve beğendik. Tatmayanların da, bir an önce tatması gerekir” dedi.

ERDEM’E ZEYTİN VE ZEYTİN FİDANI

Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık; ”Gemlik’te önemli bir festival düzenlendi. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Finali de, Mehmet Erdem ile ayrıca güzel oldu. Sanatçımıza da Gemlik’e verdiği önemden dolayı teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. Işık Mehmet Erdem’e Gemlik Zeytini Festivali plaketini takdim etti.

Ardından söz alan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz; ”Gemlik Belediyesi bir yandan yatırımlarını sürdürürken, bir yandan da sosyal hayat adına çalışmalar yapıyor. 4. Uluslararası Gemlik Zeytini Festivali, bu yıl hem halkımızın, hem de dışarıdan gelen misafirlerimizin ilgi gösterdiği önemli bir festival oldu. Önemli bir çalışma ile güzel bir noktaya getirdik. Finalde de sanatçımız festivalin geneline yakışır bir kapanışa imza attı” dedi. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz da Mehmet Erdem’e Gemlik Zeytini ve zeytin yağı armağan etti.

Son olarak Konserin de sponsorluğunu yapan Bosuran A.Ş.’nin kampüs müdürü Serdar Özkaleli, Mehmet Erden’e teşekkür ederken, Gemlik Zeytini fidanı armağan etti.

GECE SONUNDA HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ

Binlerce Gemliklinin izlediği festival finali ve konser sonrasında, Gemlik Belediyesi tarafından havai fişek gösterisi yapıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş