Konteynerler Dezenfekte Edilmeye Devam Ediyor

Konteynerler Dezenfekte Edilmeye Devam Ediyor

Temizlik hizmetlerinde teknolojik yenilikleri büyük bir başarı ile kullanan Gemlik Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentteki tüm çöp konteynerlerini yıkayıp, dezenfekte ederek ilk günkü görüntüsüne kavuşturmaya devam ediyor. İlçe genelinde faaliyet gösteren araç, konteynerleri içindeki çöpleri çevreye dağıtmadan düzenli bir şekilde toplamanın yanı sıra modern donanımı ile 3 dakika içerisinde yerinde temizleyerek yeniden vatandaşların hizmetine sunuyor.

Çevre dostu araç, pis suyu kendi içerisinde barındırarak dışarı vermiyor. Yıkama işleminin yanı sıra doğaya zarar vermeyen özel solüsyonlar ile dezenfekte edilen konteynerler pırıl pırıl bir hale getiriliyor. Günlük 50 adet çöp konteyneri yıkayarak dezenfekte eden temizlik ekipleri daha sağlıklı bir Gemlik için mücadele ediyor. Uygulamayı kentteki tüm mahallelerde sürdüren ekipler, konteynerleri temizleyerek çevre ve insan sağlığının korunması için önemli bir hizmeti yerine getiriyor.

Konuyla alakalı açıklama yapan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, ilçe sınırları içerisinde kötü koku oluşumunu önlemek ve hijyeni sağlamak amacıyla çöp konteynerlerinin düzenli olarak yıkanıp, dezenfekte edildiğini söyledi. “Halkımızın sağlığı bizim için her zaman ilk plandadır” diye konuşan Başkan Yılmaz, “Gemlik Belediyesi olarak, çevre temizliği konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Bunun için temizlik ekiplerimiz, ilçemizde kesintisiz hizmet vermektedir. Özel kurduğumuz ekip ve çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracıyla ilçe genelindeki konteynerleri dezenfekte etmeye devam ediyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş