GTSO Antalya Yörex Fuarında

GTSO Antalya Yörex Fuarında

Antalya’da bu yıl 9’uncusu düzenlenen Yörex Yöresel Ürünler Fuarına, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası da katıldı. Fuarda GTSO Başkanı Paşa Ağdemir, Eski Bursa Valisi, yeni Antalya Valisi Münir Karaloğlu’na ve Odalar ve Borsalar Birliği başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na plaket verdi.

Yöresel ürünlerin sahiplenilmesi ve teşvik edilmesi gerektiğini vurgulayan Ağdemir, ”Gemlik’te de dünyada marka olmuş bir ürünümüz var. Zeytinimiz, Coğrafi İşaret alarak, zeytini de tescillemiştir. Bu anlamda Borsamıza çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. Antalya’da dokuzuncusu düzenlenen yöresel ürünler fuarında, Gemlik’in de daha sık yer alması, farklı bölgelerimizin de ürünlerini sergilemesi önemlidir. Antalya gibi meyve anlamında öne çıkan ilde, böyle bir çalışma yapılıyorsa, bizler de kendimizi tanıtmalıyız.

GTSO Antalya Yörex Fuarında

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası olarak, bizler üretenin yanında tutumumuzla, Gemlik’te farklı sektörleri desteklemeye ve güç veremeye devam edeceğiz” dedi.

Fuara Ağdemir’in yanı sıra meclis başkanı Hasan Yıldırım, oda yönetim kurulu üyeleri ile odanın gıda komitesinde yer alan meclis üyeleri ve oda üyeleri de katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş