Gemlik Basketbol Alt Yapılarda Dolu Dizgin gidiyor

Gemlik Basketbol Alt Yapılarda Dolu Dizgin gidiyor

Gemlik İlçe Spor salonunda oynanan müsabakada Gemlik Basketbol ,Mudanya Gençlik sporu 56-53 yenerek 2 de 2 yaptı.

Periyota çok iyi başlayan Mudanya Gençlik skoru 13:2 getirmesine rağmen Gemlik ekibi fark kapatarak periyotu 1 sayı farkla yenik tamamladı. 2 periyota çok hızlı giren Gemlik basketbol periyotu 16:6 kazanarak devre arasına 32 :23 üstün girdi. 3 çeyrekte Mudanya Gençlik oynadığı oyun ile periyotu 16:6 kazanarak son çeyreğe 38:39 önde girdi. Son çeyrekte Gemlik Basketbol periyotu 18:14 kazanınca müsabakayı maçı 3 sayı fark ile kazandı.
Gemlik Basketbol adına Kutay Kuru 19 sayı ,Berat Çukur 15 sayı ,Yusuf Kaan Açıkgöz 8 sayı ,Fethi Kerem Aydoğan 3 sayı ,Mehmet Altun 2 sayı , Alper Ön 3 sayı ,Musa çiçek 3 sayı ve Enes Tetik 3 sayı ile oynadı.
U 14 Takımı aldığı galibiyet ile yoluna namağlup devam ediyor. Gemlik Basketbol u14 takımı B ligi Beyaz grubu birincisi olarak yoluna devam ediyor..
Günün 2. Müsabakasında Gemlik Basketbol u 18 takımı Karacabey ile oynayacağı müsabakaya Karacabey Bld. çıkmaması üzerine Gemlik Basketbol müsabakayı 20:0 hükmen kazanarak puanını 5 çıkararak B liği beyaz grupta maç fazlası ile 1.sırada yer aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş