KÜRESEL TEKNOLOJİ SEKTÖRÜNÜN SAYGIN MARKASI IDC’DEN BORÇELİK’E 3 ÖDÜL BİRDEN!

KÜRESEL TEKNOLOJİ SEKTÖRÜNÜN SAYGIN MARKASI IDC’DEN BORÇELİK’E 3 ÖDÜL BİRDEN!

International Data Corporation (IDC) tarafından düzenlenen Üretim Sektörü Teknoloji Ödülleri’ne 3 projeyle katılan Borçelik 3 ödülün sahibi oldu.

19 Kasım 2018, Istanbul. Faaliyetlerinde dijitalleşme ve ArGe’yi odağına koyan Borçelik’in bu alandaki çalışmaları şirkete saygın bir uluslararası ödül organizasyonunda büyük başarı getirdi. Küresel teknoloji danışmanlık şirketi International Data Corporation’ın (IDC) düzenlediği Üretim Sektörü Teknoloji Ödülleri’ne 3 proje ile başvuran Borçelik’in tüm projeleri ödül kazandı.

Borçelik’in projelerinden “Galvanizleme Hatlarındaki Kritik Alarmların Uzaktan İzlenmesi” Mobilite, “Çelik Üretiminde Gerçek Zamanlı Lokasyon İzleme Sistemi” Nesnelerin İnterneti ve “Makina Öğrenmesi Yoluyla Çelikte Yoğuşma Tahmini” de Büyük Veri & Analitik kategorilerinde ödül kazandı.

“Dijitalleşme bizim iş kültürümüzün önemli bir parçası”

Borçelik Ar-Ge, Dijital Dönüşüm, Endüstri 4.0, Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Sistemleri İcra Kurulu Üyesi Mustafa Ayhan alınan ödüllerle ilgili şu değerlendirmeyi yaptı:

“Borçelik’te üretim kalitemizi daima en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Bu yöndeki faaliyetlerimizin temelini ise Dijitalleşme ve ArGe oluşturuyor. Biz dijitalleşmeyi şirket olarak özümsedik ve iş kültürümüzün önemli bir parçası haline getirdik. Bu yaklaşımımızın IDC gibi küresel teknoloji sektörünün saygın bir şirketi tarafından gerçekleştirilen organizasyonda 3 ödül birden kazanması bizi çok mutlu etti. Çalışmalarımızın uluslararası düzeyde takdir edildiğini görmek gittiğimiz yolun doğru olduğunu gösterdi ve motivasyonumuzu daha da artırdı. Bu alandaki çalışmalarımızı aksatmadan sürdüreceğiz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş