Vergi İndirimleri Piyasaları Canlandıracak

Vergi İndirimleri Piyasaları Canlandıracak

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası  Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir, 6 başlıkta açıklanan vergi indirimlerinin iç piyasaya güven ve moral aşılayacağını söyledi.

Başkan Ağdemir; Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından inşaat, mobilya, otomotiv ve beyaz eşya gibi lokomotif sektörlerde açıklanan vergi indirimlerinin önemli bir ticari hareketlilik oluşturacağını ifade etti. Yıl sonuna kadar gerçekleştirilecek vergi indirim uygulamalarıyla piyasalarda ihtiyaç duyulan güven ve moralin yükseleceğini belirten Başkan Ağdemir, vatandaşın alım gücünün de artmasıyla birlikte ekonomideki çarkların hızlanacağını vurguladı.

GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ağdemir, “Sektörlerimizin talep ve önerileri doğrultusunda vergi indirimleriyle iç piyasanın hareketlenmesine olanak sağlayan Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a ve hükümetimize teşekkürlerimi sunuyorum. Altı başlıkta uygulanan vergi indirimlerinin sektörlerimiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Türkiye alınan tedbirlerle emin adımlarla yoluna devam edecektir” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş