Yılmaz'a Yılın Başkanı ödülü

Yılmaz’a Yılın Başkanı ödülü

Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi’nin bu yıl 8’inci kez düzenlediği yılın yerel yöneticileri anketinde Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, yılın mahallî yöneticisi ödülüne lâyık görüldü.

Yılın mahallî idarecilerini belirlemek maksadıyla gerçekleştirilen “Yılın yerel yöneticileri belirleniyor” anketi sonucunda Gemlik Belediyesi tarafından Cihatlı Mahallesi’nde yaptırılan 1400 konutlu toplu konut projesi Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a kentsel dönüşüm kategorisinde ödül kazandırdı.

Ankara’nın Beypazarı ilçesinde gerçekleştirilen ödül töreninde, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a, belediye meclis üyeleri Ercan Barutçuoğlu, Hulusi Gandar ve Yadigar Aydoğdu eşlik etti. Türkiye’nin dört bir yanından belediye başkanlarının da katıldığı ödül töreninde, Cihatlı Mahallesi Toplu Konut Projesi ile ödüle layık görülen Başkan Yılmaz, ödülünü Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni’nin elinden aldı.

Ödül töreninde konuşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Türkiye’nin her yanından mahallî idarecilerin katıldığı platformlarda Gemlik’i temsil etmekten gurur duyduklarını belirterek, “Aldığımız ödülleri son derece önemsiyor, ilçemizin ve belediyemizin adının bu ödüllere konu olmasından son derece gurur duyuyoruz. Gemlik Belediyesi olarak vatandaşlarımızdan aldığımız güç ile hedefimizi büyük tuttuk ve bu başarıya hep birlikte imza attık. İnsanlar şehirleri, şehirler de insanları inşa eder. 1. 2. Ve 3. kura çekimlerini gerçekleştirdiğimiz Cihatlı Mahallesi’nde aile sağlık merkeziyle, okullarıyla, cami ve sosyal donatı alanları ile birlikte kaliteli ve yüksek yaşam standartlarına uygun bir mahalle inşâ ediyoruz. Gemlik’in kültürüne uygun, komşuluk ilişkilerini güçlendirilecek yeni Gemlik’in temellerini attığımız 1400 Konutlu Toplu Konut alanında çalışmalarımız bütün hızıyla devam ediyor” dedi.

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş