Bulut, önceki dönem ilçe başkanları ile görüştü

Bulut, önceki dönem ilçe başkanları ile görüştü

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Berkay Bulut, önceki dönem ilçe başkanları Necdet Yılmaz ve Enver Şahin ile bir araya geldi. Bulut’a ziyaretinde kendisi de önceki dönem ilçe başkanı olan Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık ve İlçe Başkanı Yaşar İslam da eşlik etti.

Bulut; Başkanlarımızın Tecrübeleri Yol Gösterici Olacaktır

Ak Parti teşkilatları içindeki birlik ve beraberliğin siyaset camiasına örnek olduğunu ifade eden Belediye Başkan Adayı Bulut, ”Bizler önceki dönemlerden ders almalı ve sorumluluklarımızın farkında olmalıyız. Başkanlarımızın dönemlerindeki tecrübeleri, bizler için de yol gösterici olacaktır.

Bizler katılımcı belediyeciliği ve gönül birlikteliğini önemsiyoruz. Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi, Gönül Belediyeciliğini inşa edeceğiz. Gemlik’te vatandaşlarımıza yaptığımız ziyaretlerde olan ilginin ve beklentilerin farkındayız. Büyük davaların, büyük hedefleri olur. Dolayısıyla vatandaşlarımızın da beklentiler aynı derecede büyüyor. Bizler de partimize emek verenlerle birlikte yolda yürüyecek, vatandaşlarımızın beklentilerini yerine getireceğiz. Ak Parti’nin bir özelliği de, kurulduğu bugünden hizmet veren isimlerle birlikte çalışmasıdır” dedi.

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş