CHP’Lİ KADINLAR KIRSALA AĞIRLIK VERDİ

CHP’Lİ KADINLAR KIRSALA AĞIRLIK VERDİ

CHP Gemlik Kadın Kolları Yeniköy’e çıkarma yaptı. Mahallelinin sorunlarını dinleyen CHP’liler, çözüm önerilerini vatandaşlar ile paylaştılar.

CHP Gemlik

Gerçekleştirdikleri çalışmalar ile dikkat çeken CHP’nin kadın kolu üyeleri köy ziyaretlerine devam ediyor. CHP’li kadınlar Yeniköy’de vatandaşlar ile bir araya gelerek Gemlik Belediye Başkan Adayı Mehmet Uğur Sertaslan ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Bozbey için destek istedi.

KÖYLÜLER İŞSİZLİKTEN ŞİKAYETÇİ

Kalabalık bir kadın grubu ile Yeniköy’e gelen CHP’liler kapı kapı dolaşarak parti broşürlerini vatandaşa ulaştırdı, dertlerini dinledi. Gemlik’e yakın olmasına rağmen hizmetler konusunda eksiklik yaşayan Yeniköy’de vatandaşların en büyük şikâyetleri yolların çamurlu ve engebeli olması, işsizlik ile özellikle uzun süredir giderilmeyen rögar arızası oldu.

KÖYLERDEN SERTASLAN’A İLGİ YOĞUN

Ziyaret ile ilgili konuşan CHP Gemlik Kadın Kolu Başkanı Mehtap Ünlü, çevre köylerden belediye başkan adayı Mehmet Uğur Sertaslan’a yoğun ilgi olduğunu söyledi. Vatandaşların yaklaşımından oldukça memnun olduklarını belirten Ünlü şöyle konuştu;

“Değişen yasalar ile mahalle statüsü kazanan köylerimiz, ne yazık ki merkez mahallelerimiz kadar hizmete ulaşamıyor. Yeniköy’deki ana caddeler ve ara sokakların çamurlu durumu, bölgedeki altyapı eksiklikleri ve işsizlik vatandaşımızın en çok şikayet ettiği konular oldu. Ekonomimiziz durumu ortada. İşsizlik kırsalda daha çok hissediliyor. Bizler başta “Çiftçi Belediye” projemiz ile köylere hak ettiği hizmete ulaştıracak, ayrım yapmadan bütün vatandaşlarımıza rahat bir nefes adıracağız.”

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş