GTSO Genç Girişimciler Kurulu üyeleri tanıştılar

GTSO Genç Girişimciler Kurulu üyeleri tanıştılar

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası genç üyelerinin oluşturacağı, Genç Girişimciler İl Kurulu İcra Komitesi seçimleri için erkek genç girişimciler, dün Oda da biraraya gelerek tanıştılar.

GTSO’ya kayıtlı üyeden 40 yaşına kadar olanların oluşturduğu Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesine girmek isteyen üyeler, önceki gün GTSO Tevfik Solaksubaşı Toplantı Salonu’nda biraraya gelerek birbirleriyle tanıştılar.

27 Şubat Çarşamba günü Oda da yapılacak olan seçimlerde İcra Komitesi’ne girecek olan isimleri belirleyecekler.

Komiteye girmek isteyenlerin seçmen listeleri 11 Şubat tarihinden itibaren GTSO’da askıya çıkarıldı.

İcra Komitesi’ne aday olma koşullarını taşıyan üyelere ilişkin liste, 25 Şubat 2019 Pazartesi günü mesai saati başlangıcından itibaren Oda’da askıya çıkarılacak. Ayrıca, GTSO’nun internet sitesinde de yayınlanarak duyurulacak.

27 Şubat günü yapılacak olan seçimlerde belirlenecek 25 kişilik Komite üyeleri kendi aralarında seçecekleri 1 kişiyi TOBB Genç Girişimciler, Kurulu İcra Komitesine gönderecekler. Her ilçeden seçilecek 1 aday, İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesini oluşturacaklar. TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu üyeleri, Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası bayan ve bay üyeleri arasında ayrı ayrı seçiliyorlar.

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş