Bulut; İlk Defa Deniz Kenarında Aquapark Olacak

Bulut; İlk Defa Deniz Kenarında Aquapark Olacak

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Berkay Bulut, Gemlik’te yaptığı çalışmalar esnasında, Gemlik’e hem istihdam sağlayacak, hem de marka değerini yükseltecek projesi olan Aquapark projesine değindi.

Türkiye’de ilk olacak denize uygulanacak olan Aquapark’ın ülke adına da örnek bir proje olacağını vurgulayan Bulut; ”Marmara Bölgesi’nde eşi ve benzeri bulunmayan bir konsept ile kadınlara özel, erkeklere özel ve karma olmak üzere 3 ayrı plaj alanı oluşturmayı hedeflemekteyiz. Her plaj alanında vatandaşlarımıza hizmet edecek kafeteryalar, soyunma odaları, duş kabinleri ve şezlongların yanı sıra, gerekli güvenlik ekipleri ve cankurtaranlar hazır bulundurulacaktır. Bu ekipler içerisinde sağlık personeli de hizmet verecektir.

KIR DÜĞÜNLERİNE DE İMKAN SAĞLANACAK

Plaj alanı içerisinde özellikle çocuklarımıza yönelik, Türkiye’de ilk ve tek denizde uygulanan AQUA PARK bulunacaktır. Plaj bandının arka kısmında doğal yapının ıslahı ile bir alan oluşturarak bu alanın organizasyonlar ve özellikle kır düğünlerinin yapılabileceği bir mekan şeklinde vatandaşlarımızın hizmetine sunulmasını hedeflemekteyiz” dedi.

GEMLİK’İN MARKA DEĞERİ DE ÖNEMLİ

Gemlik’te yapılacak olan çalışmaların marka değerini de yükseltmesi gerektiğini ifade eden Bulut; ”Bizler uzun süredir esnaflık ve pazarlamacılık yapıyoruz. Burada edindiğimiz tecrübelerden de, işi yapmak kadar onu sunmanın önemli olduğunu biliyoruz. Biz yaptığımız hizmetleri iyi tanıtarak, Bursa ve diğer çevrelerden insanların Gemlik’e gelerek ekonomiye değer katmasını öncelikli tutuyoruz” şeklinde konuştu.

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş