GEMLİK  BASKETİN PLAYOFF’DA RAKİBİ TED ANKARA KOLEJLİLER..

GEMLİK  BASKETİN PLAYOFF’DA RAKİBİ TED ANKARA KOLEJLİLER..

Gemlik Basketbol Türkiye Basketbol İkinci Ligi’nde normal sezonda 6. tamamlayarak playoff’a kalma başarısı göstererek B grubu 3’cüsü Halk Enerji TED Ankara Kolejliler ile eşleşti.
Play-off son 16 turu, kazanılmış iki müsabaka üzerinden oynanacak ve iki galibiyet alan takımlar, çeyrek final turuna kalmaya hak kazanacak. Gemlik Basketbol  ilk maçı 5 Nisan’da, Ankara’da   ikinci maçlar ise 8 Pazartesi Nisan’da Gemlik’te  oynanacak. Gerekmesi halinde serilerde üçüncü maçlar, 11 Nisan’da tekrar Ankara ‘da oynanacak.
TB2L play-off eşleşmeleri şu şekilde:
Bornova Belediyesi – Mavişehir Spor
Erzurum BŞB Gençlik – Efe Spor
Samsun BŞB Anakent – Rota Koleji
Halk Enerji TED Ankara Kolejliler – Gemlik Basketbol
Merkezefendi Bld Denizli Basket – Beylikdüzü Basket
Lokman Hekim Fethiye Belediyespor – Bornova Bossan
Haliliye Belediye – Nazilli Belediye
Bolu Spor – Tenis Eskrim Dağcılık

BERKAY BULUT ‘’ İLÇEMİZ BAŞARIYI HAK EDİYOR..

Takımımız lig’de oynadığı 20 müsabakanın 11 ‘de galip ayrılarak topladığı 31 puan ile playoff’a kalarak başarılı bir sezon geçirdi. İlçemizin başarısı için önce 5 Nisan’da Ankara’da sonra 8 Nisan ‘da Gemlik ‘te oynayacağımız müsabakalarda galip gelerek Gemlik ismini Yarı finale yazdırmak istiyoruz. Teknik ekibime ve Sporcularımıza olan güvenimiz tam İlçemizi en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyorum.

TED ANKARA KOLEJLİLER.. B grubunda oynadığı 18 müsabakadan 13 maçtan  galip gelerek topladığı 31 puan ile 3 .sıradan Playoffa kalma başarısı gösterdi. Kadrosundaki tecrübeli isimler dikkat çeken TED’ Mutlu Akpınar ,Ulaş Peker ,Murat Kaya ,Ali Tuncer ,Yusuf Yananer ve Ceyhun Altay gibi önemli isimleri bulunduruyor.

 

 

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş