GTSO Meslek Komiteleri üyeleri yemekte buluştu

GTSO Meslek Komiteleri üyeleri yemekte buluştu

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen “Müşterek Meslek Komite Toplantısı 2019” büyük ilgi gördü. Ramada Otel’de yapılan toplantıya GTSO’nun 12 meslek komitesi başkanı ve üyeleri katıldı. Toplantının açılış konuşmasını Meclis Başkanı Hasan Yıldırım yaptı.

Yıldırım, konuşmasında şunları söyledi;

“Odalarımızın temel taşları hiç şüphesiz ki meslek komiteleridir. Sorunların çözümü noktasında sizlere büyük görevler düşüyor. Sizler bize öneri ile gelirseniz bizlerde bu önerileri çözüme kavuşturabiliriz. Odamızda güzel şeyler olu yor. Bütün meslek komitelerimiz çalışıyor ve bizlere sorunları ve çözüm önerilerini getiriyorlar. Hepinize gönülden teşekkür ederim.”

 

AĞDEMİR YÜZDE 99 KATILIM OLDU

GTSO Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir, konuşmasında toplantıya katılımın büyük bir oranla gerçekleşmesinden mutluluk duyduğunu belirterek şunları söyledi:

“Bu akşam odamız adına gurur verici bir akşam. Meslek komitelerimizin yüzde 99’a yakını burada. Diğer arkadaşlarımızda mazeret bildirdiler.

Bizim onurumuz ve gururumuz olacak bir çok projeye imza atmaya hazırız, buna inanıyorum. Bildiğiniz üzere daha önce meslek komitelerimiz müşterek toplanıyordu.

Bizler bu süreci değiştirdik. Artık müşterek yerine gruplar halinde toplanmaya başladık. Gördük ki böyle çok daha verimli oldu ve güzel fikirler ardı ardına gelmeye başladı. Bundan sonra da çok daha güzel projelerin gelineceğine inanıyorum. Odam ve şahsım adına hepinizi saygı ile selamlı yorum.”

Daha sonra Kalite ve Akreditasyon sorumlusu Pınar Akın’ın sunumu ile Meslek Komite Faaliyetlerini katılımcılara sinevizyon aracılığıyla gösterildi.

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş