İslam'dan Seçim Değerlendirmesi

  İslam’dan Seçim Değerlendirmesi

Ak Parti Gemlik ilçe başkanı 31 Mart yerel seçimlerini değerlendir. İslam açıklamasında; ” Saygı değer Gemlikliler, Cumhur ittifakı ile çıktığımız bu yolda, ilçemizde her iki teşkilatımızla, Kadın kollarımızla, Gençlik kollarımızla, meclis üyesi adaylarımızla canla başla gece gündüz demeden ilçemizin her sokağında her köşesinde hemşerilerimizle bir arada olduk.

Belediye Başkan adayımızı ve vizyon projelerimizi her fırsatta vatandaşlarımızla buluşturduk.Bu süreçte bizimle beraber yol yürüyen adayımıza teveccüh gösteren, tüm dava arkadaşlarımıza ve değerli Gemlik halkına, teşkilatımız adına sonsuz şükranlarımı  sunuyorum. Cumhur ittifakı olarak ülke genelinde %51.7 oy almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Aynı zamanda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığında tekrar devam ediyor olmamız büyükşehir belediye başkanımız Sn.Alinur Aktaş öncülüğünde hali hazırda devam eden ve yapılacak olan projelerimize kesintisiz hayata geçecektir.

Gemlik’te Cumhur ittifakı olarak  yaklaşık 29.000 (%43 ‘lük)  oy aldık. Buna rağmen Gemlik Belediye Başkanlığını kaybetmenin üzüntüsü içerisindeyiz.Biz Ak Parti olarak güçlü bir teşkilatız.Seçmenimizin  temsilcisi olarak bu dönem Gemlik Belediyesinde hizmetlerin ve faaliyetlerin deneticisi ve kontrolcüsü olacağız

Seçim sonuçlarının İlçemize, Bursa’mıza ve Ülkemize hayırlı olmasını dilerim”dedi.

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş