Cihatlı Özel Eğitim Okulundan Engelliler Haftası Etkinliği

Cihatlı Özel Eğitim Okulundan Engelliler Haftası Etkinliği

Gemlik’in Cihatlı Mahallesinde, engellilere yönelik yapılan ve bu yıl öğrenci almaya başlayan Cihatlı Özel Eğitim Okulu, Engelliler Hastası kutlamasını okul salonunda gerçekleştirdi.

Özel Öğrenciler tarafından hazırlanan etkinliğe, Gemlik İlçe Milli Eğitim yetkilileri, Jandarma Komutanlığı ekipleri, eğitim camiasından isimler ve özel öğrencilerin aileleri katıldı.

Engellilerden Göz Dolduran Gösteri

Özel Eğitim öğrencileri çeşitli halk oyunları, şarkı performansları ve sahne gösterileriyle dikkat çekerken, öğrencilerin samimiyetleri ve salona yaydıkları enerji, etkinliğe katılanlar tarafından da ilgiyle takip edildi. Programda sekizinci sınıf öğrencilerinin kep atma töreni de yapılırken, öğrenciler tarafından okul Müdürü Mehmet Ali Erdur’a yönelik hazırlanan Hababam Sınıfı uyarlaması da dikkat çeken ayrıntı oldu.

Müdür Mehmet Ali Erdur, Engelliler Haftasında önemli etkinliğe imza atan eğitmenlerine teşekkür ederken, yeni bir okul olmalarına rağmen adaptasyon sorunu yaşamadan, kısa sürede başarılı sonuçlar elde ettiklerinin de altını çizdi.

 

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş