Gemlik’te 19 Mayıs’ta Dolu Dolu Program

Gemlik’te 19 Mayıs’ta Dolu Dolu Program

Gemlik Belediyesi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramında, Gemlikliler için birbirinden güzel etkinlikler ile dolu dolu bir program hazırladı.

Saat 11.30 da Gemlik İskelesinden hareketle deniz üzerinde başlayacak programlar “100 Genç, 100 Fırça” etkinliği, ardından saat 12.00’de Zeytindalı Meydanından Engelsiz Kafe’ye Belediye Bandosu eşliğinde protokol, gençler, sporcular ve vatandaşlarında katılacağı kadar kortej yürüyüşü ile devam edecek.

Kortejin devamında da saat 14.00’da Engelsiz Kafe’den İskele Meydanına kadar yapılacak “100. Yıl Color Up koşusu ile Gemlik’te rengârenk görüntüler ortaya çıkacak. Saat 15.00-18.00 arasında ise Grup Karavan ve Grup Karo isimli müzik grupları birbirinden güzel şarkılarını yine Gemlikliler için seslendirecek. İskele Meydanında verilen konserin ardından Gemlikli vatandaşlar, Engelsiz Kafe önünde kurulan yeryüzü sofrasında hep birlikte iftarını açacak. Saat 21.15’de Engelsiz Kafe’den İskele Meydanına 19 Mayıs 100. Yıl Korteji düzenlenecek. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri 21.45’te Şarkıcı ve Youtuber Oğuzhan Uğur’un sahne alacağı “100. Yıl Gençlik Konseri” ile sona erecek.

 

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş