Ticaret Borsası’ndan İstihdama Katkı Sunan Üyelere “Teşekkür” Belgesi

Ticaret Borsası’ndan İstihdama Katkı Sunan Üyelere “Teşekkür” Belgesi

Gemlik Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı  Özden ÇAKIR  İstihdama katkı çerçevesinde yüksek başarı gösteren  Üye işletmelerden; KÖRFEZİM TUR.NAK. VE GIDA MAD.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. ziyaret edilerek  teşekkür belgesi takdim edildi.

Aile, Çalışma ve Sosyal ve Hizmetler Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından başlatılan “2019 yılı İstihdam Seferberliği” sayesinde GTB’ya bağlı Gemlik ve Orhangazi ilçelerinde faaliyet gösteren üyeler tarafından ilin istihdamına büyük katkı sunuldu.

Borsa adına üyemize  “teşekkür” belgesi takdim eden  Başkan Özden Çakır , katkılarından dolayı Abdullah Kavlak’a teşekkür ve tebriklerini iletti. Sağlanan istihdamın önemine vurgu yaparak üyemize  başarılarının devamını dileyen Çakır borsa olarak her zaman üyelerinin yanında oldukları dile getirerek, kapılarının her zaman üyelere sonuna kadar açık olduğunu ifade etti.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Abdullah Kavlak , ilin istihdamına daha çok katkı sunmak adına daha çok çalışacaklarını ifade ettiler.

 

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş