Fehmi Arslan Ekibini Tanıttı

Gemlik Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Bakan Adayı Fehmi Arslan düzenlediği basın toplantısı ile ekibini kamuoyuna tanıttı.

Gemlik’te 3 Ağustos tarihinde yapılacak olan Kooperatif seçimlerinde seçilmesi durumunda beraber görev yapacağı isimleri tanıtan Başkan Adayı Fehmi Arslan; “Beraber görev yapacakları isimleri ziyaret ettikleri esnafın önerileriyle oluşturarak Gemlik’te esnaflık yapan, esnafın derdinden anlayan, sorunlarını bilen bir ekiple göreve hazırız” dedi.

Gemlik basınının da katılımıyla gerçekleştirilen organizasyonda projelerini anlatan Arslan, Gemlik Esnafıyla tek tek görüşerek dertlerini dinlediklerini dile getirerek, Şeffaf bir yönetim sergileyerek esnaftan yana bir anlayışla çalışacaklarını ifade etti.

Arslan göreve seçilmeleri halinde; “kredi kullandırma şartını sadece ipotekli yaparak tek tip kredi modeline geçeceklerini ve Asla kefil istemeyeceklerini, seçilmesi durumunda Esnafın Yönetimle daha yakın olacağı” sözünü verdi, Arslan, “Kredisini ödeyemeyen esnafa hemen icra yoluna gidilmeyeceğini, ziyaret edilerek ortak çözümler bulunacağının altını çizdi. Tüm esnafa eşit şartlar sunarak, şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışacağız , Genç girişimcilerin yanında olarak, bizi biz yapan tüm değerlere sahip çıkacak , kadın esnafımıza da destek sağlayacak çalışmalar yaparak Gemlik esnafı için çalışan bir yönetim olacağız” dedi.

Başkan Adayı Fehmi Arslan’ın seçilmesi durumunda birlikte çalışacağı isimler ;
Nuri Ayyıldız (Otomotiv) ,
Ulaş Güney (Toplu Taşıma)
M.Gökmen Timur (Ambalaj Toptancısı)
Mine Kaptan (Terzi)
Şükrü Bütün (Taksici)
Süleyman Doğan (Et ve Tavuk Şarküteri)
Ahmet Aydın (Nakliyeci)
Elmas Aksu (Kantin işletmecisi)
Necati Yazıcı (Gıda Toptancısı)
Hüseyin Çavdar (Lokantacı)
Mehmet Acar (Market İşletmecisi)
Özhan Bayraktar (Beyaz Eşya ve Mobilya Satışı)
Hakan Özgeç (Atölyeci)

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş