Dernekler Platformundan Gemlikspor’a Kahvaltı


Gemlik’te hemşeri derneklerinden oluşturulan Gemlik Hemşeri Dernekleri Platformu, Süper Amatör Kümede Gemlik’i temsil eden Gemlikspor’a kahvaltı ikramında bulundu.

Saklı Bahçe Kafe’de gerçekleşen kahvaltı programlarında, dernek başkanlarının yanı sıra Ak Parti İlçe Başkanı Şamil Yiğit, CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar, MHP ve SP İlçe Yöneticileri de yer aldı. Gemlikspor’un futbolcuları ve teknik ekibinin yanı sıra, yönetim kadrosu da kahvaltıda yerini aldı. Kahvaltıda dikkat çeken ayrıntı ise, ayrı masalar yerine sporcular ve dernek başkanlarının iç içe dağılımla oturması oldu.

Gemlik Hemşeri Dernekleri Platformu tarafından yapılan açıklamada; ”Kısa sürede farklı etkinliklerle Gemlik’in gündeminde yer aldık. Ortak yapılan etkinlikler, hem ulaşılan kitle, hem de gördüğü ilgiyle dikkat çekti. Gemlikspor, ilçemizi temsil eden ve doğrudan ilçemizin adını taşıyan takımımız. Kendileriyle bir araya gelerek değerlendirme imkanı bulduk. Sporcularımıza başarılar dileriz” dediler.The post Dernekler Platformundan Gemlikspor’a Kahvaltı first appeared on Gemlik Manşet Gazetesi.Source link

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş