Coi Pizza Gemlik’te açıldı

Açıldığı illerde ilgi gören Coi Pizza, 5.Şubesini Gemlik’te açtı. Gemlik Yeni Sahilde açılan Coi Pizza, konsepti ve kendine özgü dış görünümüyle dikkat çekiyor. Firmanın sloganı ise; ‘’Şehrin en iyi pizzacısı.’’

Açılışa Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı, Gemlik MHP İlçe Başkanı Osman Durdu, Kars – Ardahan – Iğdır illeri derneği Başkanı Vural Parlak ve davetliler katıldı. Açılış öncesinde konuşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz; ‘’Gıda sektörü yeni bir değer kazanıyor. Güzel bir mekanda, iyi işletmecilerle, Gemlik’in değerli bölgelerinden biri, daha da değer kazanacak. Her iş yeri, yeni istihdam kapıları demektir. Bu nedenle, açılan her iş yerini destekliyoruz’’ dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından misafirlere çeşitl ikramlarda bulunuldu. İşletmeciliğini Haşim Parlak’ın yaptığı Coi Pizza, 15 – 20 TL arasındaki fiyat ile İtalya’daki pizza lezzetinin aynısını Gemlik’te de vaat ediyor. Pizzaların bir özelliği de taşta yapılması olduğu ifade edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş