Gemlik Cezaevinde anlamlı müsabaka

 Gemlik Açık Ceza ve İnfaz Kurumu’nda, mahkûmlarla eski Bursasporlu futbolcular arasında halı saha maçı yapıldı. Müsabakada, Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete ve Gemlik Gündem Gazetesinden Muhabir Kazım Bulut’da forma giydi.

   Cezaevi müdürü Hasan Torun’un tertiplediği maç öncesinde, programa katılanlar yeni yapılan tekstil atölyesi ve tamamı mahkûmlar tarafından yapılan Cezaevi içerisindeki camiyi inceleme imkânı buldular. Müsabaka öncesinde cezaevinde de incelemelerde bulunan Başsavcı Ömer Mete, ceza infaz kurumunun her geçen gün geliştiğine ve daha çok hükümlüye iş imkânı sağladığını dile getirirken, bir yandan da cezaevi mevcudunu inceledi.

   Ziyaret sonrasında Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete ve Eski Bursasporlu futbolculardan oluşan takım ile cezaevi yönetimi ve mahkumlardan oluşan takım iki devre halı saha maçı yaptı. Müsabakayı Eski Bursasporlular 8-4 kazandı. Gollerin büyük bölümünü de Gemlik Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Mete attı. Maç sonunda eski Bursasporlu futbolculara teşekkür belgesi verildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş