Otobüsçüler ve Minibüsçüler Dalgın İle Devam Dedi

S.S. 73 Nolu Güzel Gemlik Otobüs ve Minibüsçüler Kooperatifinin olağan kongresi, Gemlik Esnaf Kefalet Salonunda yapıldı. İki adayın yarıştığı kongrede sonucu üç oy belirledi.

Kooperatife 91 ortak üyenin oy kullanıldığı kongrede mevcut başkan Ersel Dalgın 47 oy alırken, diğer iddialı aday Hasan Kılıç 44 oyda kaldı. İki yıllığına seçilen yönetimde, Başkan Ersel Dalgın ardı ardına dördüncü kongresini kazanmış oldu. Dalgın, ilk seçildiği günden itibaren görevini bırakmadı.

    Dalgın; ‘’Üyelerimiz güçlendikçe, hizmet artar’’

Seçim sonrasında açıklama yapan Kooperatif Başkanı Ersel Dalgın; ‘’Kooperatif ortaklarımız adına önemli bir seçimi daha geride bıraktık. Kongrede yaşanan çekişmeler, artık bizim geleneğimiz haline geldi. Hasan Bey’i ve ekibini de bu güzel ve heyecanlı kongreyi bizlere yaşattıkları için kutluyorum.

Bizler üyelerimizin de, kooperatifimizin de güçlenmesi için çalışıyoruz. Bizler ne kadar güçlenirsek, hizmetlerimiz ve hizmet kalitemiz o derece artacaktır. Göreve geldiğimiz gün itibariyle, çok sayıda sorunu çözüme ulaştırdık. Öncelikli meselelerimizin çözümü adına önümüzdeki dönemde de çalışmalarımız olacak. Bizler birlikte güçlüyüz. Bize destek verenlere ve güvenenlere teşekkür ediyoruz. Yeni dönemimiz hayırlı, uğurlu olsun’’ dedi.

Kooperatif yönetimi şu isimlerden oluştu; Ersel Dalgın, Osman Yılancı, Özcan Kıvrak, Halil Yeşilbursa, İdris Aydın, Hasan Gür. Yedekler; Onur Ünsal, Ali Ertunç, Arif Kısacık, Seyit Yeşilbursa, Kürşat Yılancı, İsmail Kostak, İsmail Vural. Denetim Asil; Hayrettin Akbaş, Nurettin Demir, Erkan Semiz, Serkan Nazlı, Emin Engin. Denetim Yedek; Mesut Çakmak, Ahmet Güre, Erdoğan Başat, Fuat Seviş, Muammer Oduncu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş