CHP’DE İLK ADAY CEMİL ACAR

CHP Gemlik İlçe Başkanlığı’nda yaklaşan kongre öncesi adaylığını ilk açıklayan Cemil Acar oldu. Acar yaptığı adaylık açıklamasında partimizin ilçe başkanlığına aday oluyoruz önümüzde seçim süreci var. Gemlik’te ve ülke çapında kenetlenirsek ekibimizin başaramayacağı hiçbir şey yoktur. Üyelerimiz ve gönüllülerimizle aile gibi olacağız dedi.
GEMLİK’İN ACİL SOSYAL DEMOKRAT BELEDİYEYE İHTİYACI VAR!
Türkiye’de ki sosyal demokrat belediyelerden örnekler veren ve Acar; İlçemizin gelişmesi ve ileriye yönelik adımlar atması için sosyal demokrat belediyeciliğe ihtiyaç olduğu elzemdir dedi. Gemlik’in 8 yıl öncekiyle hiçbir farkının olmadığını ve insanların Gemlik’te sosyal hayat konusunda sıkıntılı olduğunun da söylendiği toplantı da artık vatandaşlarımız gezmek için Mudanya vb ilçelere gidiyor. Akılcı ve uygulanabilir projelerimizle artık vatandaşlarımızın ilçemizde daha çok vakit geçirmesine yönelik çalışmaları başlatacaklarını bildirdi.
GEMLİK’İN HER KARIŞINDA OLACAĞIZ
Gemlik’in her sokağında ve mahallesinde CHP’li temsilci olacağını belirten Acar, her türlü sorun karşısında vatandaşlarımız sokak ve mahalle temsilciliklerine ulaşacaktır. Sorunları çözmek için gayret göstereceğiz dedi.
TÜRKİYE’NİN CHP’YE İHTİYACI VAR
Son zamanlardaki CHP’nin başarılı muhalefet politikalarına da değinen Acar, Türkiye’nin partimize ihtiyacı var. Türkiye’nin neresine giderseniz gidin, partisi fark etmezsizin insanlarımız başı dara düşünce yanında CHP’yi bulur, bulmaya devam edeceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş