Gesyad duyarlılık yaratmaya devam ediyor

Gesyad duyarlılık yaratmaya devam ediyor

Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği, sosyal alanda düzenlediği projelerine bir yenisini daha ekledi. Soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yönelik yapılan çalışma start aldı.

Gesyad yönetimi tarafından kampanya ile alakalı  yapılan açıklama şu şekilde;

Soğuk kış günleri kapımıza dayanmadan Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği olarak başlattığımız giyim eşyası kampanyasına oldukça yoğun bir katılım oldu. Bunun için katılan tüm yüce gönüllü insanlara teşekkür ederiz.

Yapılan kampanyanın duyurulmasında bize destek veren, eşyaların toplandığı noktalarda biz işletmelerinde yer ayıran Ahmet Gültekin ve Reyhan Çorum’a çok teşekkür ediyoruz.Özel olarak kampanyanın başından beri eşi Ahmet bey ile birlikte her yönden koşturan ve son gün eşya tasnif dağıtımında da  bulunan Jale Arkadaşımıza çok teşekkür ediyoruz.

Geçen yıllarda yaptığımız kampanyalarda toplanan eşyalar içinde bir çoğunu çöpe atmak durumunda kalıyorduk. Bu kampanyada dernek üyelerimizle yaptığımız kontrol ve tasnifleme olumsuz bir durum ile karşılaşmadık. Dernek üyelerimiz,Yener,Duran,Necmettin,Emre,Mehmet,Kadir,Erdinç ,Jale ve eşi Ahmet bey ile birlikte özen ile ayrılan eşyalar posetlere konularak hazır edildi. Hazırlanan eşyalar Gemlik Kızılayı, Gemlik Romanlar Derneği ve Nurcan Acar koordinasyonunda Eşref Dinçer mahallesinde tespit edilen ailelere dağıtıldı

İhtiyaç sahiplerinin bedenlerini bir nebze ısıtırken amaca uygun verdiğiniz eşyalarınızla o insanların kalplerini de ısıttınız…

Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş