Gençlik Koşusu’na renkli final

Gençlik Koşusu’na renkli final

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Gençlik Koşusu ve Holi Festivali “renkli anlara” sahne oldu!

Gençlik Koşusu’na katılan yüzlerce Gemlikli genç koşunun ardından İskele Meydanı’nda renkli festivalde coşkulu anlar yaşadı.

Yeni sahildeki kayaların boyanmasının ardından Engelsiz Kafe önünde toplanan gençler Gemlik Belediyesi tarafından düzenlenen Gençlik Koşusu’na katıldı. Saat 14.00’te başlayan koşu 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’na kadar devam etti. Sahil boyunca sıcak hava ve güneşin altında koşan gençleri meydanda DJ ve müzik grupları karşıladı.

İskele Meydanı’nda renkli anlar!

Koşunun ardından sahne önünde toplanan gençler Holi Festivali olarak adlandırılan, renkli tozların içinde coşkulu anlar yaşadı. Tüm iskele meydanı rengârenk hale gelirken, gençler çalan müzikler ile keyifli anlar yaşadı. Konserin ilerleyen dakikalarında izleyenlerin arasına karışan görevliler havaya püskürttükleri renkli tozlar ile iskele meydanı daha önce görülmemiş bir eğlenceye sahne oldu.

Etkinlik ile ilgili konuşan Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan, Gemlik’te bayram coşkusu yaşamaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Gençlik bayramında gençlere yönelik ilgi çekici etkinlikler gerçekleştirdiklerini dile getiren Sertaslan, “Gemlik Belediyesi olarak gençlerimize özledikleri bayram coşkusunu yaşatmak ve eğlenceli anlar yaşatmak istiyoruz. Bundan sonra da gençler için etkinliklerimiz devam edecek” şeklinde konuştu.

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş