Gemlik Esnaf Odası Başkanı İsmail Beki çamur atarak yarış olmaz dedi

BEKİ, ÇAMUR ATARAK YARIŞ OLMAZ, ESNAFIMIZA DESTEĞİMİZ BAKİDİR

Gemlik Esnaf Odası Başkanı İsmail Beki, Uedaş ile imzalanan protokol kapsamında yapılan indirimin Başkan Adayı Serkan Kaynar tarafından yapılan ‘’indirim yalanı’’ haberine tepki gösterdi. Beki, ‘’Seçimi kazanmak adına, her yol mubahtır anlayışı ile yapılmış bir açıklama’’ olarak nitelendirdiği cevabında, yapılanın saygı sınırlarını aştığını da dile getirdi.

İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ ZOR DÖNEMDE, ESNAFA DESTEK OLMAK İSTEDİK

Beki’nin açıklaması şu şekilde; ‘’15 Şubat 2022 tarihinde, Gemlik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı İsmail Beki tarafından, Limak Enerji ile yapılan anlaşma gereği, Gemlik Esnafına büyük oranda indirim olanağı sağlanmıştır. Esnaf kardeşlerimiz Kuruma müracaatlarında bu oranları rahatlıkla görüp sözleşme imzalayabilirler. İçinde bulunduğumuz bu zor dönemde, esnafımıza az da olsa destek sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğumuzu mesnetsiz iddialar bozamaz.
Gerçekten, yapıcı eleştirilerin başımızın üzerinde yeri vardır. Fakat, saygı ve nezaket sınırlarını aşan, kendi sosyal medya kanalında mesnetsiz, gerçekten bihaber yapılan yazısını ve esnafa bir o kadar düşmanca tavrı gördüm.

ŞAHSIMA VE ESNAFA SAYGISIZLIKTIR

Seçimler, demokrasinin gereği ve zorunluluğudur. Donanımlı, kendini yeterli gören adaylar, seçime girebilirler. Seçimler dürüstçe olmalıdır. ‘Kazanmak için her türlü hile, her türlü saygısızlık mubahtır’’ bakış açısı, hem şahsıma, hem de değerli esnaf kardeşlerime haksızlık, hatta saygısızlıktır. Takdiri, değerli esnaf kardeşlerime ve kamuoyuna bırakıyorum. Saygılarımla.

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş