Cambly Grup Dersleri – Cambly

Cambly Grup dersleri, tartışmalara katılmaktan ve dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışmaktan heyecan duyan öğrencilerimize yönelik!

Tüm seviyelere uygun olan derslerimiz 3 öğrenci, 1 eğitmen katılımıyla gerçekleşir. Başlangıç seviyesine ait derslerimiz 30 dakika, orta ve ileri seviyedeki derslerimiz toplam 60 dakika sürer. 

Haftanın 7 günü, 24 saat, her saat başı başlayan bir grup derslerimiz ile istenilen gün ve saatte ders yapabilirsiniz!

Grup derslerimizde, iş hayatı, eğlence dünyası, spor, seyahat gibi, seçeceğiniz farklı temalarda konuşma ve dinleme pratiği yapabilir, farklı aksanlara aşina olabilir, birçok yeni kelime öğrenebilir ve topluluk önünde konuşma becerilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Derslerinizi bu konu başlıkları etrafında zengin bir içerikle gerçekleştireceksiniz:

  • Spor Gündemi
  • Eğlence Gündemi
  • Kültürel Bağlantılar
  • İş Haftanız
  • İş Dünyasında Gündem
  • Dünyadan Haberler
  • Seyahat Diyalogları

Örnek ders videomuzu buradan izleyebilirsiniz.

Cambly Grup aboneliklerini web sitemizden incelemek isterseniz buraya tıklayın ve ücretsiz bir hesap oluşturun.

Eğer mobil uygulamamızı indirmek isterseniz ihtiyacınız olan tek şek Android ya da iOS uyumlu akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaz ve internet bağlantısı. Akıllı cihazınızın uygulama mağazasına girerek, arama kısmına Cambly yazıp arayın. Yükle butonuna bastıktan sonra uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilir ve güvenle açabilirsiniz. 

IOS App
Android App

Mobil uygulamamızı indirdikten hemen sonra ücretsiz bir hesap oluşturabilir veya mevcut hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Ana sayfada 1:1 abonelikleri veya grup aboneliklerini seçebileceğiniz iki ayrı alan göreceksiniz. Grup’a Abone Ol butonuna tıklayarak ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

1:1 Abonelikleri

Grup Abonelikleri

Cambly Grup farklı abonelik seçenekleri ile her ihtiyacı karşılıyor. Üyeler 1 ya da 12 aylık aboneliklerinden birini seçerek haftada 1 ya da 2 gün ders yapabilirler. Ücretlendirme seçtiğiniz süreye ve ders sıklığına göre değişiklik gösterir. Cambly’yi diğer online eğitim kurumlarından ayıran en önemli özellik; kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak sunduğu hizmeti sürekli geliştirmesi, üstelik en uygun fiyatlarla ve en iyi indirim oranları ile! 

Aktif kampanyalardan faydalanmak için indirim kodlarını kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Cambly’ye ücretsiz kayıt olmak ve aktif indirim kodunu abonelik satın alma sayfasında ‘indirim kodu’ kutucuğuna girmek. 

İndirim Kodu Geçersiz Uyarısı Alıyorum, Ne Yapabilirim?

Cambly Grup aboneliklerine özel lansmandan faydalanmak istiyorsunuz ancak kullandığınız indirim kodu geçersiz hatası alıyorsanız öncelikle aşağıdaki adımları kontrol edin.

  1. Kampanyanın kotasını öğrenin: Her kampanyada sınırlı sayıda kota bulunmaktadır. Eğer kota dolduysa indirim kampanyası geçersiz hale gelir.
  2. Kampanyanın kullanım şartlarına uyup uymadığınızı kontrol edin: Her kampanyanın belli kullanım şartları vardır. Örneğin, Cambly Türkiye’de sunulan kampanyalar sadece Türkiye’den yapılan satın alımlar için geçerlidir. Yurt dışında iseniz bölgenizde geçerli kampanyaları öğrenmek için destek ekibimize yazabilirsiniz. Türkiye’de iseniz VPN kullanmadığınızdan emin olun!
  3. Kampanyanın geçerli olduğu abonelik içeriklerine uygun bir abonelik seçip seçmediğinizi kontrol edin: Bazı kampanyalar belli sürelerdeki üyelikler için geçerlidir. Örneğin 12 aylık aboneliklerde geçerli bir indirim kampanyamız var ise bu kod 1 aylık aboneliklerde indirim sağlayamayacaktır.

Eğer bu 3 maddede sorun yoksa Yardım Sayfamız üzerinden destek ekibimize ulaşın.

Kariyerinizde anlamlı bir fark yaratmak, eğitim hayatınızda daima daha ileri gidebilmek ya da sadece çağı yakalamak ve dünyanızı genişletmek için asla geç değil. İngilizceyi tıpkı bir ana dil gibi hayatın akışı içerisinde kullanmak için yapmanız gereken şey belli: Cambly Grup dersleri! Unutmayın hayatta yapacağınız en iyi yatırım kendinize, geleceğinize yapacağınız yatırımdır. 

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş