Cambly İndirim Kodu ve Ücretsiz Deneme

Cambly’de EN BÜYÜK İNDİRİMDEN yararlanmak için hemen tıkla!
%60 indirim kodu: 60bcc

4-15 yaş için Cambly Kids‘te %60 indirim kodu: 60kb

Önceden iyi bir kariyer yapmak, rakiplerden bir adım öne çıkmak için biraz İngilizce okur yazarlığı yetiyorken artık çağın beklentileri bunun çok daha ötesinde. Tüm dünyanın sadece bir tık erişim mesafesinde olduğu günümüzde, çağı yakalamak için artık İngilizce bilmek olmazsa olmaz hale geldi.

Geleneksel yöntemlerle akıcı konuşma, okuma, okuduğunu anlama gibi yabancı dil becerilerini sadece kısıtlı bir şekilde geliştirebildiğimizi yıllar içerisinde tecrübe ettik. Elbette bavulu toplayıp yurt dışına gitmek, yıllarca orada yaşamak yabancı dil öğrenmek için en etkili yöntem. Ancak bu deneyim hem uzun zaman hem de yüksek miktarlarda para istiyor… İngilizce ile ilgili hedeflerinize ulaşmak için hem ekonomik, hem de çağın ihtiyacını karşılayacak etkili bir alternatifi değerlendirin ve Cambly’yi ücretsiz deneyin!

İlk Üyelikte 10 Dakika Ücretsiz Kullanım!

Ana dili İngilizce olan yabancı eğitmenlerle konuşma pratiği yaparak çevrim içi İngilizce öğrenebileceğiniz harika bir uygulamadan bahsediyoruz. İş ya da okul çıkışı, belki hafta sonu kursa gitmek için zaman kaybetmek, trafiğe girmek yerine evinizin konforunda İngilizce öğrenebilirsiniz. Kişisel programınıza uygun ders programı hazırlayabilir, kendi seçtiğiniz eğitmenle yine sizin seçtiğiniz gün ve saatte dersinizi yapabilirsiniz.

Çalışacağınız konuyu kendiniz belirleyerek ister TOEFL, IELTS gibi yabancı dil sınavlarına çalışın, ister seyahat İngilizcesi ister iş İngilizcesi öğrenin. Anlık çeviri imkanı ile kendi gelişim hızınızda kolayca ilerleyebilirsiniz. Dilerseniz ders videolarınızı  kaydedip dilediğiniz zaman geçmiş dersleri tekrar da edebilirsiniz.

Bütün bu olanakların bir arada olması ilginizi mi çekti? Öyleyse Cambly uygulamasını indirin ve ilk 10 dakikalık ücretsiz dersinizi hemen deneyin. Cambly’yi yakından tanıma fırsatı bulduğunuzda 10 dakika gibi kısa bir sürede bile neler başardığınızı görecek ve şaşıracaksınız.  

Cambly Uygulamasını Nasıl İndirebilirim?

Cambly uygulamasını indirmek için ihtiyacınız olan tek şek Android ya da iOS uyumlu akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi akıllı bir cihaz ve internet bağlantısı. Akıllı cihazınızın uygulama indirme programına girerek, arama kısmına Cambly yazıp arayın. Yükle butonuna bastıktan sonra uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilir ve güvenle açabilirsiniz. 

IOS App

Android App

Uygulama indirme işleminden hemen sonra 10 dakikalık ücretsiz deneme dersine katılıp yeni nesil online İngilizce kursu ile tanışabilirsiniz. Uygulamayı detaylıca incelediğinizde eğitmenlerin kendilerine ait tanıtıcı kısa deneme videolarını, tecrübe ve ilgi alanlarını, eğitmenlerin puanlarını inceleyerek sizin için en uygun eğitmeni seçer;  eğitim alabileceğiniz kategori ve alanları inceleyerek kendi programınızı planlayabilirsiniz.

Cambly Uygulamasında İndirim Kodları Nasıl Kullanılır?

Dilediğiniz kampanyadan faydalanmak için indirim kodlarını kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Cambly’ye ücretsiz kayıt olmak ve aktif indirim kodunu abonelik satın alma sayfasında ‘indirim kodu’ kutucuğuna girmek. Her indirim kodunun geçerlilik kriterleri farklı olabilir. Promosyon kodunu nasıl kullanabileceğiniz ile ilgili makalemizi Yardım Sayfamızdan okuyabilirsiniz.

İhtiyacınızı Karşılayacak Farklı Abonelik Seçenekleri ile Cambly İndirim Kodları

Cambly farklı abonelik seçenekleri ile her ihtiyacı karşılıyor. Üyeler 1, 3, 6 ya da 12 aylık aboneliklerinden birini seçerek haftada 2, 3 ya da 5 gün 30 dakikalık dersler yapabilirler.  Ücretlendirme seçtiğiniz süreye, gün ve saate göre değişiklik gösterir. Cambly’yi diğer online eğitim kurumlarından ayıran en önemli özellik; kullanıcılarını düşünerek yaptığı büyük indirim sürprizleridir. 

İndirim Kodu Geçersiz Uyarısı Alıyorum, Ne Yapabilirim?

Cambly online İngilizce uygulamasının sürprizlerle dolu kampanyalarından faydalanmak istiyorsunuz ancak kullandığınız indirim kodu geçersiz mi? Öyleyse kontrol etmeniz gereken bazı durumlar var demektir. İşte geçersiz bir kod durumunda yapmanız gerekenler;

  1. Kampanyanın kotasını öğrenin: Her kampanyada sınırlı sayıda kota bulunmaktadır. Eğer kota dolduysa indirim kampanyası geçersiz hale gelir.
  2. Kampanyanın kullanım şartlarına uyup uymadığınızı kontrol edin: Her kampanyanın belli kullanım şartları vardır. Örneğin Cambly’de geçerli indirim kodları, Cambly Kids’de geçerli olmayacaktır.
  3. Kampanyanın geçerli olduğu abonelik içeriklerine uygun bir abonelik seçip seçmediğinizi kontrol edin: Bazı kampanyalar belli sürelerdeki üyelikler için geçerlidir. Örneğin 12 aylık aboneliklerde geçerli bir indirim kampanyamız var ise bu kod 1 aylık aboneliklerde indirim sağlayamayacaktır.

Kariyerinizde anlamlı bir fark yaratmak, eğitim hayatınızda daima daha ileri gidebilmek ya da sadece çağı yakalamak ve dünyanızı genişletmek için asla geç değil. Cambly ile artık öğrenmenin yeri, zamanı ve yaşı yok. İngilizceyi tıpkı bir ana dili öğrenir gibi hayatın akışı içerisinde, kaynağından öğrenmek için yapmanız gereken şey belli: Cambly’yi ücretsiz deneyin ve üye olun. Unutmayın hayatta yapacağınız en iyi yatırım kendinize, geleceğinize yapacağınız yatırımdır. 

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş