Cambly Kids Kullanan Ailelerin Yorumları 

Bugüne kadar hayatını kolaylaştırdığımız on farklı ebeveyn, Cambly Kids’i denemeniz için on farklı sebep sunuyor. Çocuğunuza en iyi eğitimi sunmak istiyorsanız karar vermeden önce bu yorumlara göz atın ve Cambly Kids kullanıcılarının deneyimlerini öğrenin. 

1) Öğrenme İsteği Aşılar

“Çocuğumda kelime bilgisinin çok iyi seviyede geliştiğini görüyorum. Ancak en önemlisi çocuğumun İngilizce öğrenme isteği müthiş şekilde gelişti.”

Onu en iyi okullara veya en pahalı özel ders seanslarına yazdırsanız da çocuğunuza dil yeteneği kazandıracak en büyük motivasyon öğrenme isteğidir. Cambly Kids’te eğitmenleri çocuğunuzla birlikte seçebilir, keyifli geçen dersler sayesinde ona yaşam boyu sürecek İngilizce sevgisi kazandırabilirsiniz.

Öğrenme İsteği Aşılar. Çocuk kitap okuyor 

2) Gelecek Başarılar Bu Yoldan Geçer“Gelecekteki kariyer planlamasında İngilizce en önemli şart. Çocukların akademik ve bilimsel alanlarda ilerlemesi iyi İngilizce bilmesine bağlı.”

“Gelecekteki kariyer planlamasında İngilizce en önemli şart. Çocukların akademik ve bilimsel alanlarda ilerlemesi iyi İngilizce bilmesine bağlı.”

Çocuğunuzun gelecek başarısının temelleri bu yaşlarda atılır. İngilizce bilmeden iyi bir işe veya iyi bir okula kabul almak neredeyse imkansızdır; fakat bu yazılı kuralın dışında bir de şu vardır ki çocuğunuzun bir kurumdan bağımsız olarak kendini geliştirebilmesi için de iyi kaynaklara erişebilmesi gerekir. 

Bu kaynakların kapısını açacak anahtar yine iyi bir İngilizce seviyesidir. Cambly Kids, tüm öğrencilerini belli bir seviyenin üzerine taşıyarak onlara her anlamda başarılı bir gelecek vadeder.  Gelecek Başarılar Bu Yoldan Geçer. Kız çocuk kulaklıkla gülüyor.

3) İyi Bir Aksanı ve Akıcı Konuşmayı Öğretir“Özellikle konuşma becerilerini geliştirmek istiyorlarsa ana dili İngilizce olan eğitmenlerin bulunması eşsiz bir avantaj sağlıyor.”

“Özellikle konuşma becerilerini geliştirmek istiyorlarsa ana dili İngilizce olan eğitmenlerin bulunması eşsiz bir avantaj sağlıyor.”

Çocukların dil kasları küçük yaşlardayken çok daha esnektir, bu yüzden ileride iyi bir aksana sahip olmak için İngilizce konuşmaya erken başlamak gerekir. Cambly Kids’in ders programlarında konuşma pratiğine öncelik verilir; üstelik tüm eğitmenlerin anadili İngilizce olduğu için çocuğunuz akıcı bir şekilde İngilizce konuşmayı en iyilerinden öğrenir.  

4) Cambly Kids, Eğitmenleriyle Gurur Duyar“Kızım konuştuğu, çalıştığı her eğitmeni çok sevdi. Hepsi de işlerinde çok iyi, özverili, neşeli ve pozitifler. Birinin adını vermek diğerlerine haksızlık olur.”

“Kızım konuştuğu, çalıştığı her eğitmeni çok sevdi. Hepsi de işlerinde çok iyi, özverili, neşeli ve pozitifler. Birinin adını vermek diğerlerine haksızlık olur.”

Cambly Kids’in özenle seçilmiş eğitmenlerini bir adım ileriye taşıyan tek etmen sahip oldukları İngilizce bilgisi değildir. Profesyonellikten bir an olsun ödün vermeden çocuğunuzun seviyesine inebilen ve onlarla etkili iletişim kurabilen eğitmenler, Cambly Kids’in elde ettiği uluslararası başarının altında yatan en büyük sebeplerden biridir. 

 

5) Çocuğunuz Eğitiminde Söz Sahibidir“Eğitmenler belli bir konuda ısrarcı olmuyor ve gerektiği zaman çocukların eğitime yön vermesine izin veriyor.”

“Eğitmenler belli bir konuda ısrarcı olmuyor ve gerektiği zaman çocukların eğitime yön vermesine izin veriyor.”

Okullarda verilen eğitim ne kadar iyi olursa olsun öğretmenlerin belli bir müfredat izlemesi ve çok sayıda öğrenciyle aynı anda ilgilenmesi gerekir. Fakat Cambly Kids, bire bir düzenlenen dersler sayesinde çocuğunuzun ihtiyaçlarını ön planda tutar ve takip ettiği ders programı içerisinde eğitmenler gerektiği zaman eğitim programını buna göre şekillendirir. 

6) Hayat, Okuldan Fazlasıdır “Çocuğumun özgüveni gelişti. Kendini artık daha rahat ifade edebiliyor. Sadece İngilizce konuşurken değil sosyal hayat içerisinde de iletişim becerilerinin gözle görülür ölçüde olumlu yönde geliştiğine şahit olduk.”

“Çocuğumun özgüveni gelişti. Kendini artık daha rahat ifade edebiliyor. Sadece İngilizce konuşurken değil sosyal hayat içerisinde de iletişim becerilerinin gözle görülür ölçüde olumlu yönde geliştiğine şahit olduk.”

Yeni bir dil öğrenmek çocuğunuzun gelecekteki akademik hayatına veya kariyerine elbette fayda sağlar, fakat daha önemlisi ona kendini ifade edebilecek yeni bir alan yaratır. Bu sayede profesyonel olsun veya olmasın ona yaşamının her noktasında eşlik edecek iletişim becerilerine sahip olur. 

7) Sizin Zamanınıza Uyum Sağlar“Dersleri ana dili İngilizce olan birinden öğrenmek çok önemli. Ayrıca internet olan her yerden, istediğiniz saat derse girebiliyor. Büyük rahatlık. Şiddetle tavsiye ederim.”

“Dersleri ana dili İngilizce olan birinden öğrenmek çok önemli. Ayrıca internet olan her yerden, istediğiniz saat derse girebiliyor. Büyük rahatlık. Şiddetle tavsiye ederim.”

Cambly Kids’in esnek yapısı size uyum sağlar. Derslerin tümü online yapılır, bu yüzden zaman ve mekanı seçmek tamamen sizin elinizdedir. Eğer bir derse geç kalırsanız bir sonraki derste rahatlıkla telafi edebilirsiniz. 

8) Çocuğunuz Yalnızca İngilizce Değil, Dünyayı Öğrenir“Çocuğum yaklaşık 1 yıldır 10’dan fazla eğitmen ile ders yaptı. Farklı aksan ve kültürler öğrendi, yeni kişilerle iletişim becerisi kazandı. Ancak en sevdiği, eğlenerek çok şey öğrendiği, harika iletişim kurduğu iki eğitmen var ki ikisine de bayılıyoruz!”

“Çocuğum yaklaşık 1 yıldır 10’dan fazla eğitmen ile ders yaptı. Farklı aksan ve kültürler öğrendi, yeni kişilerle iletişim becerisi kazandı. Ancak en sevdiği, eğlenerek çok şey öğrendiği, harika iletişim kurduğu iki eğitmen var ki ikisine de bayılıyoruz!”

Tüm dünyada konuşulan bir dili öğrenmek, tüm dünyaya dair yeni şeyler öğrenmek demektir. Çocuğunuzun hem somut hem de soyut anlamda yaşadığı ülkenin sınırları dışına çıkabilmesi ve farklı kültürler tanıyabilmesi küçük yaşlarda kazanacağı iletişim yeteneğine bağlıdır. 

Dünyanın dört bir yanından Cambly Kids’in uzman kadrosuna katılan eğitmenler, çocuğunuza yepyeni bir dünyanın kapılarını açacak ve onların hayatını sonsuza dek değiştirecektir. 

 

9) Mr. Brown ve Mrs. Brown’dan Fazlasını Öğretir “Çocuğum akıcı şekilde tüm ihtiyaçlarını konuşabiliyor; Avustralya yangınları, pandemi gibi güncel konularda sorular sorabiliyor, özgüveni yüksek ve rahat bir şekilde doğru iletişim kurabiliyor.”

“Çocuğum akıcı şekilde tüm ihtiyaçlarını konuşabiliyor; Avustralya yangınları, pandemi gibi güncel konularda sorular sorabiliyor, özgüveni yüksek ve rahat bir şekilde doğru iletişim kurabiliyor.”

Okullarda okutulan İngilizce kitaplarının içeriği önceden planlanmıştır ve belli sınırları vardır. Fakat bu kitapların aksine hayat dinamiktir; özellikle dünyanın farklı yerlerinde olan bitenleri öğrenmek için İngilizce bilmek gerekir. Çocuğunuz Cambly Kids’te sınırların bir adım ötesine geçer ve güncel olaylara dair fikir sahibi olur.  

10) Pratik Arayüz Kullanım Kolaylığı Sağlar"İlerleme Sekmesi çok başarılı. Ebeveynler ve tabii çocuklar için harika bir sekme. Çocuğunuzun geçmişe dönük tüm derslerini izleyebilme ve gelişimini takip edebilme adına harika!"

“İlerleme Sekmesi çok başarılı. Ebeveynler ve tabii çocuklar için harika bir sekme. Çocuğunuzun geçmişe dönük tüm derslerini izleyebilme ve gelişimini takip edebilme adına harika!”

Cambly Kids’in arayüzü, teknoloji bilgisi ne seviyede olursa olsun tüm kullanıcılarına kolaylık sağlar. Ayrıca “İlerleme Sekmesi” sayesinde tüm ebeveynler çocuklarının eğitim sürecini takip edebilir ve gerektiği zaman geçmiş derslere göz atabilir. 

Bugüne kadar Cambly Kids’e gelen yüzlerce yorumdan yalnızca on tanesini paylaştık. Siz de “Neden Cambly Kids?” diye merak ediyorsanız aşağıdaki yorumlara göz atın, ücretsiz hesap oluşturun ve kendi yorumunuzu bizimle paylaşın!

Gemlik Haber

Gemlik Haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş