FEYZİYE’YE AK PARTİ’DEN TEŞEKKÜR PLAKETİ

Gemlik’te 16 Nisan Referandumunda, en yüksek ‘evet’ oyu çıkan mahallelere, Merinos’ta düzenlenen Ak Parti İl Danışma Meclisinde ödül verildi. %90 Evet oranıyla Gemlik’te birinci olan, Bursa’da sekizinci olan Gemlik’in Feyziye Mahalle temsilcisine plaketini Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu verdi.

Müezzinoğlu’nun da katıldığı programa Gemlik’ten dernek yöneticileri Fehmi Arslan, Nihat Semiz, Osman Kayaalp ve Ak Parti mahalle temsilcisi Mehmet Yaşar Er katılırken, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Gemlik Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Işık da, plaket töreninde yer aldı.

Tören sonrasında açıklama yapan Ak Parti Gemlik İlçe Başkanı Zafer Işık; ‘’Oran olarak en yüksek mahallelerin arasında, Gemlik’ten bir mahallenin bulunması da anlamlıydı. 16 Nisan referandumu sürecinde, vatandaşlarımızın referandum dışında da değerlendirmeler yaptığını gördük. Teşkilatlarımıza referandum yorgunluğunu atması için Mayıs ortasına kadar süre tanıdık. Hemen ardından da sanki seçim varmış gibi çalışmalarımıza yeniden başlatacağız. Hedefimiz yapılacak ilk seçimlerde, ilçe ve mahalle bazında ortalamalarımızı yükseltmek olacaktır. Feyziye Mahallemizi de, bizi en iyi şekilde temsil ettikleri için tebrik ediyorum’’ dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

casibom giriş